У лютому цього року компанія Uber запровадила на території США нову функцію, мета якої — змусити водія робити 6-годинну перерву, якщо до цього він був активним у додатку протягом 12 годин. Днями таке нововведення запрацювало і в Україні.

«12-годинний ліміт включає весь час, коли ви перебуваєте на лінії та здійснюєте поїздки, зокрема дорогу до місць посадки та час очікування замовлення. Після 12 годин за кермом ви не зможете користуватися додатком для водіїв упродовж 6 годин», — йдеться на сайті компанії.

У додатку з’явився таймер, який періодично нагадує про наближення часу Х, або, у нашому випадку, ХІІ. Водій отримує сповіщення за 2 години, годину та 30 хвилин. Після цього таймер обнуляється і відлік починається знову.

У компанії зазначають, що водій зможе доставити пасажира, якщо ліміту буде досягнуто безпосередньо під час поїздки. Але таймер не можна поставити на паузу. Якщо водій захоче зробити перерву після 10 годин роботи, система все одно продовжить рахувати час. Тому слід ретельніше планувати власний графік.

«Перерви дуже важливі, оскільки за статистикою водії значно частіше потрапляють у ДТП, коли довго були за кермом. Нова функція покликана знизити рівень втоми водіїв і зробити поїздки безпечнішими для всіх», — кажуть у компанії.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

mad_ben

с одной стороны – убер всё правильно делает, но никто не проконтролирует что будут делать водители в эти 6 часов. они могут запустить тачку/уклон/бонд или другое такси и работать в нём.

Назар Токар

Цілком ймовірно, що це правда