Ми вже писали про зубну щітку з екоматеріалів від української компанії Effa, яка повністю розкладається. Нещодавно ця розробка перемогла на конкурсі стартапів у Німеччині. Можливо, такий успіх очікує й на інший вітчизняний ековиріб — окуляри з кави та льону, які також здатні перетворитися на добрива.

Такий аксесуар від компанії Оchis отримав назву Оchis coffee. В оправі немає пластику. Замість нього розробники використали біополімер на основі кави, льону і натуральних олій. Саме тому, коли оправа потрапляє в ґрунт або воду, вона перетворюється на природне добриво. Ясна річ, що відбувається це набагато швидше, ніж якби окуляри були з пластику.

Ще одна перевага Оchis coffee ­— можливість корегування особисто під себе.

«Дужки зі флекс-системою підлаштовуються під розмір вашого обличчя. Також ми розробили регульовані завушники, які можна загинати всередину або назовні, вгору або вниз залежно від особливостей вашої голови», — йдеться на офіційному сайті компанії.

Також зазначається, що окуляри ручної роботи. На виготовлення одного екземпляра потрібно не менше тижня.

У стандартній комплектації встановлено лінзи Carl Zeiss із захистом від ультрафіолету. Обрати можна один із восьми кольорів.

«Додатково ми можемо встановити будь-які інші лінзи за вашим рецептом», — кажуть розробники.

Є кілька моделей: Dandy, Archetype, Round, Foxy, Pussy, Grunge, Hollywood, Biker. Наразі кожна з них коштує 69$.

Наприкінці липня Оchis coffee мають з’явитися на Kickstarter.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти