Чи багато вам відомо про компанію Light?

Ні? Ну звісно ж, в епоху таких гігантів, як Apple, Google та інших важко щось дізнатися про компанію не з такими величезними бюджетами — навіть попри те, що раніше Light зробила фурор у техноіндустрії, випустивши камеру з 16 об’єктивами, яка робить неймовірні фото із якістю в 52 мегапікселі, знімає відео в 4к і наближає кадр без втрати в якості аж у 5 разів.

І якщо ви думаєте, що така камера буде виглядати масивною та важкою — ви помиляєтеся. Переконайтесь самі:

Багатолінзова система здатна досягати якісного зображення навіть за умов низької освітленості та може застосовувати ефекти глибини завдяки кільком датчикам. І таких самих функцій чекають від смартфона Light, який матиме 9 камер.

Його презентацію очікують наприкінці цього року, але вже зараз відомо, що смартфон буде працювати на базі Android OC, а об’єктиви камер будуть розташовані по колу.

З огляду на велику кількість датчиків цей телефон може характеризуватися не лише найякіснішим зображенням, а й найсильнішим оптичним збільшенням, будь-коли представленим на ринку мобільних телефонів. Та навряд чи цей девайс буде продаватися за доступною ціною.

До прикладу: камера Light продається за ціною в 1950 доларів.

Що ж, коли смартфони стали достатньо розумними і багатофункціональними — розробники вирішили, що для ідеалу не вистачає бездоганної камери. Ну, й рамки щоб не було, куди ж без цього? Але це вже історія зовсім іншого смартфону.

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти