Як здати квартиру в оренду? Знайти сайт (чи газету, хоча боже борони), розмістити оголошення і… сидіти день у день на телефоні, відповідаючи, наче папуга: «Так, здаю. Так, вільна. Ні, з єнотом не можна». І ще десятки подібних «так» чи «ні».

Не подобається? Тоді давайте чіткіше сформулюємо питання — як здати квартиру в оренду, аби не гаяти часу та отримувати більше замовлень, а, відповідно, і грошей? Ось наші поради.

Що у вітрині, те і в магазині

Почнемо з азів. Ваша квартира — це товар, який треба продати у тимчасове користування. А щоб це зробити, його слід показати з найкращого боку. Тому беремо ваш смартфон і кладемо у кишеню, бо фотографії квартири, а мова саме про них, мають бути якісними. Якщо розгорнуто — чіткими, з добрим освітленням та інформативними. Тобто кут зображення має бути максимальним. А для цього потрібна більш професійна техніка.

Перед фотосесією бажано прибратися, створити затишну атмосферу (постелити скатертину, поставити квіти на стіл тощо) та… покликати справжнього фотографа, якщо ваші знання у цій галузі мінімальні.

Пам’ятайте — для клієнта всі кімнати важливі, тому не робіть винятків.

І не користуйтесь фотошопом, аби прикрасити реальність, «поставивши» холодильник чи телевізор там, де його немає. По-перше, обманювати погано. По-друге, читайте далі.

Також вам треба обрати головне фото. Воно має бути гарним, щоб клієнт неодмінно захотів клікнути та роздивитися ваші апартаменти.

Телефон — це минуле

Обирайте сайти з функцією online бронювання. Це позбавить вас нав’язливих дзвінків і одноманітних питань. Та це не єдина перевага. Насамперед така можливість означає наявність календаря зайнятості. Не вашої, а квартири, яку ви здаєте в оренду. Заповнили його один раз і маєте спокій.

Що більше ви надали інформації, то більше шансів зацікавити клієнта. Невеличкий опис, подобова вартість (на свята окремо), кількість гостей, вигоди (Wi-Fi, праска, тощо), умови (час заїзду, сума застави, дітям та тваринам «так», вечіркам «ні», або навпаки). Принцип ви зрозуміли.

Система робить все сама

Розклали яйця до багатьох кошиків, тому вам ліньки заповнювати форми на всіх порталах, де ви дали оголошення? Шукайте сайти із синхронізацією календарів. Ви зазначили все, що треба, один раз, і ця інформація автоматично з’явилася чи оновилася на інших майданчиках.

В Україні сайтів із такою функцією небагато, але вона точно є і працює на Vlasne.ua. До речі, не обов’язково брати замовлення лише через нього. Та якщо у вас орендували квартиру напряму, не забудьте внести цю інформацію у календар, щоб не було непорозумінь.

Хто швидший, заробить більше

Ще один нюанс, важливий як для вас, так і для клієнта — можливість миттєвого бронювання чи бронювання за запитом. Суть першого різновиду (як і другого) — у назві. Або клієнт має змогу одразу отримати бронь, або йому спочатку треба отримати вашу згоду. Недолік другого варіанту — у меншій оперативності.

Окрім цього, на тому ж Vlasne.ua, якщо ви оберете миттєве бронювання, вашу пропозицію піднімуть вище у каталозі. Круто, еге ж?

«Ви задоволені?»

Ми всі під час пошуку товару чи послуги (у нашому випадку — подобової квартири) звертаємо увагу на живі відгуки. Зазвичай навіть є такий фільтр — «спочатку з відгуками». Так ось, коментарі також збільшують шанси на позитивний результат, коли ви здаєте квартиру, а мандрівник отримує притулок.

Але, щоб сталося як гадалося, не соромтеся просити залишити відгук. І ось тут ми повертаємося до теми фотошопу.

Якщо ви вирішили вдатися до таких, м’яко кажучи, хитрощів, не забувайте, що це негативно позначиться на вашій репутації, бо у коментарях про вигаданий кондиціонер обов’язково згадають.

До речі, відгук може залишити лише той, хто оплачував бронь через сайт. Це зводить можливість маніпуляцій до нуля. І ще одне — у загальному пошуку пропозиції з позитивними відгуками будуть вище за ті, де відгуків немає зовсім.

Замість постскриптуму

Vlasne.ua гарантує власникам квартир, які хочуть здавати їх подобово, максимальну ефективність їхніх оголошень. Для цього на порталі є:

  • Велика кількість туристів, які щодня шукають житло в різних містах України (понад 300 тис. унікальних користувачів на місяць)
  • Синхронізація з вашими оголошеннями на інших сайтах
  • Зручний календар зайнятості
  • Зв’язок із потенційним клієнтом
  • Програми лояльності
  • Безпечне бронювання
  • Різноманіття функцій і переваг, які дозволяють мати успішний бізнес

З Vlasne.ua ваш шлях до успіху буде легким, а отриманий результат принесе задоволення! І гроші, звісно.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

Сергій

Питання оплати та законності з точки зору законодавства оминули

StayAtHome

Де тег “Реклама”?