Що гірше стан громадського транспорту, то більше треба платити за проїзд — якась нісенітниця, та саме таке «неписане правило» діє майже у кожному місті України. І саме через такі реалії наступна новина сприймається, як жарт або як уривок із футуристичного роману — з відтепер майже на всій території Естонії громадський транспорт безкоштовний!

Зазначається, що нині це найбільша у світі мережа, яка дозволяє і місцевим, і туристам подорожувати з одного кінця країни в інший, не витративши ані цента.

За словами Кадрі Сімсон, міністра економіки та інфраструктури, головна мета — це забезпечити додатковий комфорт під час пересування як у сільських, так і в міських районах.

Окрім цього, така ініціатива допоможе захистити довкілля, бо люди поміж особистим транспортом та громадським будуть обирати другий варіант. Менше заторів — чистіше повітря. Ба більше, у малозабезпечених громадян з’явиться можливість вільно пересуватися містом або країною в пошуках роботи. А робота — це податки, які підуть зокрема і на утримання доріг. Ось такий логічний ланцюжок вивели прихильники цього проекту.

Загалом програма охопила 11 з 15 регіонів. В інших плата за проїзд залишається. Також це нововведення не стосується потягів.

До речі, у Таллінні тарифи на проїзд прибрали ще 2013 року.

«Раніше центр міста був переповнений. Та наразі ця ситуація покращилася», — зазначив Алан Алакюла, представник мерії.

За даними дослідження, завдяки вільному проїзду користування загальним транспортом у Таллінні, якщо порівняти з 2013 роком, зросло на 14%. Водночас користування особистим автотранспортом зменшилося на 10%. Проте деякі експерти ставлять під сумнів довгострокову життєздатність цієї ідеї.

Та інші країни уважно спостерігають за естонськими інноваціями. У травні Таллінн відвідали офіційні особи з Великобританії, Китаю, Бразилії, Франції та Німеччини, щоб на місці ознайомитися з цим проектом. Зараз у світі триває десь 100 подібних експериментів. Уже відомо, що таку ініціативу хочуть запровадити й у Парижі, де проживає 11 млн осіб.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти