«Відтепер ви можете не лише почути звук, а й відчути його на дотик», — із таким слоганом фінський стартап HUMU презентував на Indiegogo свою аудіоподушку. Вона дозволяє слухати музику, дивитися кіно або грати в ігри, не заважаючи тим, хто довкола — звуковий супровід вловлює лише та людина, яка лежить на цій подушці.

Та це не єдина перевага. За словами розробників, пристрій дарує неймовірні відчуття від занурення в те, що відбувається на екрані.

«Ви відчуєте, як меч б’є по латах. Як падають краплі дощу. А перегляд фільмів жахів змусить вас злякатися по-справжньому», — йдеться на сайті.

У подушку з ортопедичної піни вбудовано запатентований вібромодуль Flexound Augmented Audio. Через нього вібрації виникають власне у самій подушці, а не у повітрі, тому звук чує лише користувач, чия голова лежить на колонці.

Аудіоподушка охоплює частоти від 20 Гц до 20 кГц.

HUMU працює від літієвої батареї — після 3-годинної зарядки її вистачить на 8 годин роботи. Також подушка може працювати безпосередньо під час заряджання від мережі.

Із сумісними гаджетами вона з’єднується через Bluetooth 4.2. Також є роз’єм під аудіокабель 3,5 мм.

Загалом ідея зібрати такий пристрій виникла у фінів 2014 року, а вже 2017-го вони презентували першу версію. Наразі вони збирають гроші на модель другого покоління. На Indiegogo компанії вже перерахували 45 тис. $, що на 38% більше від запланованої суми.

Придбати HUMU можна за 279$.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти