Смартфони принесли нам свободу, і вони ж її забрали. Ви з цим не згодні? А скільки разів на день ви перевіряєте, чи є нові сповіщення, гортаєте стрічку новин та тиснете на «лайк»? Отож-бо й воно. Та, здається, багато хто вже просто не може цього терпіти, а тому розв’язує проблему радикально, купуючи собі телефон із кнопками! Саме тому продажі кнопкових апаратів останніми роками значно зросли, повідомляє Tokar.ua, посилаючись на Sky News.

Згідно з дослідженням медіа-регулятора Ofcom, 78% британців, за їхніми словами, не можуть жити без свого смартфона — в середньому вони перебувають у мережі протягом 2 год. 28 хв. Якщо брати користувачів віком від 18 до 24 років, то цей показник буде ще вищим — 3 год. 14 хв.

Інша цифра — ми перевіряємо свій смартфон кожні 12 хв. В середньому, знову ж таки.

«Днями мій друг сказав: «Ти заглядаєш до свого телефона 150 разів на день». Так, ви завжди активні у Facebook та Instagram. І що більше ви там, то більше відчуваєте, що вам це необхідно», — поділилася з журналістами власним досвідом Мері Ерскін із Туікенема, західного передмістя Лондона.

Визнавши проблему, жінка придбала телефон із кнопками. На її думку, це не кардинальна зміна життя і не повна відмова від соцмереж, бо є iPad. Але відтепер вона має вибір. Якщо хочеться провести день без щосекундних повідомлень та водночас бути на зв’язку, між кнопками і тачскріном Мері обирає кнопки.

І вона не єдина, хто так робить. За інформацією Sky News, якщо торік продажі кнопкових мобільних телефонів збільшилися на 5%, то смартфонів — лише на 2%. (Хоча джерело таких даних не зазначене).

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти