Щорічна презентація Apple — не тільки свято для фанатів бренду, а й значуща подія для усього техносвіту. Ввечері 12 вересня Apple презентувала декілька нових девайсів, а ми підготували для вас матеріал, в якому все розкладаємо по поличках.

Apple Watch Series 4

Розмір та форм-фактор корпусу залишився майже таким самим, а це значить, що усі старі ремінці можна буде без проблем використовувати для нових Apple Watch.

В корпус уже стандартного розміру змогли поставити на 30% більший екран та зробити менші рамки.

Відтепер Apple Watch, які стали смарт-годинниками №1 у світі, будуть ще краще слідкувати за вашим здоров’ям:

Це стає можливим завдяки новому датчику, який вимірює серцебиття та може зробити повноцінну електрокардіографі́ю (скорочено ЕКГ). Це коли пристрій повністю записує всі явища, які виникають під час діяльності серця і показує це все лікарям.

Крім того, новий сенсор у співпраці із новим процесором S4 може фіксувати падіння людини та автоматично викликати служби екстреного реагування. Це, без сумніву, корисна функція для людей з інвалідністю або людей поважного віку.

Ціни: $399 за версію тільки з GPS, $499 за версію з LTE (який в Україні не працює) та GPS.

iPhone Xs та iPhone Xs Max

Попри гарні рекламні картинки та відео — нові айфони так само мають виріз в екрані, який торік став найбільш обговорюваним дизайнерським рішенням.

Два нові iPhone (назва яких не «ікси», а «десять ес» та «десять ес макс») оснащені 5.8″/6.5″ Super Retina OLED дисплеєм, захищені від пилу та вологи за стандартом IP68 — тобто їх можна повністю занурювати під воду.

Якщо ви дивуєтесь назвам нових айфонів — згадайте, що коли Apple випускала перший «Plus» всі навколо дивувались і казали, що це жахливе рішення. В принципі, як і з усім.

Та Apple не була б собою, якби не створила перший у світі 7-нанометровий процесор A12 Bionic, який і стоїть в новеньких iPhone.

Окрім того, яблучники хизувалися, скільки всього вміє їхня продукція та як багато різноманітних операцій виконує для, здавалося б, банальних дій.

До речі, про камеру:

Це подвійний 12 МП + 12 МП сенсор із ƒ/1.8 та ƒ/2.4, який може спокійно записувати відео у 4к.

Фронтальна ж камера TrueDepth на 7 Мп із ƒ/2.2, яка може на програмному рівні робити розмиття фону під час селфі.

Також розповіли про розумнішу відео- та фотозйомку, але чи буде це ефективно працювати для кінцевого користувача — побачимо згодом.

На презентації Apple приділила увагу і доданій реальності у вигляді ARKit 2, який дозволяє вам вимірювати реальні предмети та стає базою для усіх додатків доданої реальності (наприклад ігор).

А новопрезентована AR гра перетворює ваш телефон на лазерну гармату!

Вперше iPhone отримає 512 Гб пам’яті, 4 мікрофони (вони зможуть записувати стереозвук) та Dual SIM (лише в Китаї)

Ціни: $999 за Xs на 64GB; $1099 за Xs Max на 64GB.

iPhone Xr

Як заявили у Apple, «r» у назві означає «remedial», тобто виправлений, відкорегований.

Оснащена ця, безумовно, бюджетна версія, 6,1-дюймовим дисплеєм Liquid Retina та захищена за стандартом IP67 і так само оснащена новим A12 Bionic.

Щодо безпеки в Apple не робили поступок, і ця версія має такі самі сканери FaceID, як і її  дорожчі побратими.

Різниця між iPhone Xs і iPhone Xr — в екрані, камері, наявності 3D-Touch та автономності. За всіма параметрами, окрім останнього, iPhone Xs кращий (тому й дорожчий).

Ціна: $749 за 64GB.

Також стали відомі дати виходу нових OS:

iOS 12 та watchOS 5 будуть доступні 17 вересня, а macOS Mojave  —  24 вересня.

Підіб’ємо підсумки

В Apple справді гарно попрацювали цього року та презентували кілька цікавих продуктів: від флагманського iPhone Xs Max до бюджетного iPhone Xr, який має замінити iPhone SE на ринку.

Презентація була орієнтована здебільшого на масового клієнта, а тому вийшла цікавою і динамічною (наскільки це можливо).

Залишається тільки одне питання: Чи буде це все так гарно працювати, як нам показали?

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти