«Шок! Маск під час прямого ефіру на радіо смалив косяк!» — майже тиждень не могли вгамуватися ЗМІ після посиденьок Ілона в гостях у ведучого Джо Рогана. Та під купою мемів і новин про чергове падіння акцій Tesla мало хто зауважив, про що говорив Маск, перш ніж скуштувати запропонований блант — про анонс проекту Neuralink, який здатен зробити з людини надлюдину.

Гадаю, за кілька місяців у нас буде дещо справді цікаве. Це перевершить всі очікування.

Заінтригував Маск слухачів.

Деталей він не розкрив, та йшлося про технологію злиття людини зі штучним інтелектом.

На думку Ілона, тісна взаємодія зі своїми смартфонами вже перетворила нас на кіборгів. Та ми не такі розумні, якими можемо бути, бо інформація від гаджета до нашого мозку доходить надто повільно.

«Завдяки смартфону ви майже миттєво можете відповісти на будь-яке питання. Ви маєте бездоганну «пам’ять», де зберігаються відео. Отже, смартфон — це ваш додаток. Тому так, ви вже кіборг. Тільки швидкість передачі даних між вашими біологічним та цифровим «Я» дуже повільна. Тому наша мета — створити високошвидкісний інтерфейс», — зауважив Ілон.

На думку Маска, об’єднати людей зі штучним інтелектом, — це найкращий варіант боротьби з останнім:

Злиття зі ШІ — це ідеальний сценарій, бо, як-то кажуть, приєднуйся, якщо не можеш перемогти.

Ще одна ідея, озвучена в межах проекту Neuralink — це можливість зробити копію своєї свідомості, що дозволить продовжити життя, коли тіло відмовить.

Повний запис розмови між Маском та Роганом.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти