До 2021 року Amazon може відкрити майже 3 тис. власних магазинів Amazon Go, особливість яких — це відсутність кас та продавців. Цей багатомільярдний задум здатен перетворити Amazon Go на найбільшу мережу Америки та принести величезні прибутки.

Згідно з інформацією, яку опублікував Bloomberg із посиланням на власні джерела, вже до кінця цього року Amazon відкриє 10 таких точок. Ще 50 з’являться на прохідних станціях метро 2019 року. Інші — до 2021 року. Загалом компанія націлюється на густонаселені міські райони з великою кількістю молоді, що працює та готова витрачати на їжу трохи більше, ніж зазвичай.

У прес-службі Amazon відмовилися коментувати цю інформацію.

Перший Amazon Go відкрився 2016 року у Сіетлі. Для того, аби увійти у магазин, треба через турнікет просканувати свій смартфон, попередньо активувавши додаток мережі. Після цього покупець може взяти будь-який товар та вийти з ним на вулицю. Жодних тобі «Вам щось підказати?» та черг на касі. За допомогою датчиків і камер система визначає, що саме лежить у кошику покупця, та списує відповідну суму з його рахунку.

Ті самі турнікети

Ті самі турнікети

Зараз Amazon має три таких магазини. В них є невеликий вибір бакалії, салатів, сандвічів та снеків. На думку експертів, компанія поки експериментує з асортиментом. Та що більше найменувань, то більше обладнання знадобиться, щоб їх відстежувати. А бюджет однієї такої локації, на секунду, — 1 млн $. Водночас фаст-фуд завжди має попит, тому готова їжа — це швидкий прибуток.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти