Цього тижня нарешті було презентовано та затверджено брендбук UkraineNow — технічний стандарт правильного використання єдиного бренду. В цьому брендбуку втілені всі ключові елементи комунікаційної стратегії «Ukraine Now — Україна Зараз».

Насамперед — філософія:

Ми говоримо про людей. Люди — наша головна сила. Сучасні українці — вони про «зараз». Вони не чекають, не бояться.

Вони діють та створюють саме зараз нові компанії, нові прогресивні бізнес-проекти, нові кафе, ресторани, фестивалі, нові заводи, нові креативні академії та інноваційні технопарки. UkraineNOW створено, щоб показати сучасних українців і запросити до України подібних активних і рішучих людей з усього світу.

Говоримо про можливості. Зараз відбувається народження нової країни. Момент змін і національних перетворень. Цей «бум-час» — найкращий етап, у якому можна жити. Бо там, де відбуваються зміни, з’являються нові можливості. Для інвестицій, для туризму, для стартапів, для створення нового продукту.

Говоримо про дії. Адже зараз — це особливий момент. Тому ми цінуємо рішучість, активність і захопленість своєю справою. UkraineNOW має постійно розповсюджувати «now-філософію» серед українців і мотивувати іноземців познайомитися з Україною та її можливостями вже зараз.

Що ще важливо — це відкритість бренду та брендбуку. Не потрібно питати дозволу в держави — достатньо завантажити елементи і вільно використовувати бренд: наклеїти на телефон, автомобіль, додати до упаковки своїх товарів, брендувати свій стенд.

Українці — найкращі амбасадори своєї країни і нам би дуже хотілося, щоб їм було приємно впізнавати один одного закордоном саме за цими наліпками.

Насправді це вже відбувається :).

Заступник міністра інформаційної політики України, державний секретар МІП України. Громадський діяч, експерт з маркетингових і політичних комунікацій, політолог

Коменти