Компанія IKEA продовжує перехід на альтернативні та екологічно безпечні джерела енергії. Після СЕС та ВЕС, від яких шведи вже отримують живлення, вони повідомили про свій наступний, не менш масштабний проект — заміну дизельного автопарку на електрокари. Про це стало відомо під час традиційного Міжнародного кліматичного тижня у Нью-Йорку.

Це означає, що 375 магазинів IKEA у 46 країнах будуть користуватися тільки електромобілями.

Ініціатива стосується не лише автомобілів компанії в універмагах та офісах, а й партнерів, що доставляють наші товари. Окрім цього, у кожному магазині IKEA буде встановлено зарядні пристрої, щоб спонукати наших співробітників і клієнтів перейти на електричні транспортні засоби

Піа Хайденмарк-Кук — глава з питань сталого розвитку IKEA Group

У такий спосіб компанія хоче збільшити глобальний збут електромобілів, аби сприяти зниженню їхньої вартості.

До 2020 року IKEA планує замінити дизельні авто на електромобілі в Амстердамі, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Парижі та Шанхаї. Це становитиме 25% від загальної інфраструктури компанії. Повний перехід має відбутися до 2025 року.

Шведський концерн входить до коаліції з десяти глобальних корпорацій EV100, яка оголосила про підтримку електромобілів. До IKEA приєдналися Unilever, DHL, HP, Baidu та Vattenfall.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти