Щоб стати висококваліфікованим спеціалістом, треба добре знати теоретичну частину своєї сфери і багато практикуватися.

І тут у кожного початківця є два варіанти:

  1. Сидіти вдома і годинами вишукувати корисну інформацію серед тонн бруду в інтернеті.
  2. Записатися на курси в IT-школу та отримувати всі необхідні знання від професіоналів.

Цих шкіл так багато, яку обрати?

А й справді, таких шкіл зараз безліч, і більшість з них насправді не дає жодних знань. Але ми можемо порадити вам Комп’ютерну школу Hillel, яка, на відміну від багатьох, дає необхідний обсяг справді актуальних знань.

Директор комп’ютерної школи HIllel Вадим Друмов

Чому саме її?

Школа Hillel працює вже понад 5 років, і відтоді її курси закінчило більш ніж 5 000 випускників із 4 міст України (Київ, Одеса, Дніпро та Харків), де й представлені філії комп’ютерної школи. Всього в ній працює понад 100 висококваліфікованих спеціалістів, готових поділитись усіма таємницями та хитрощами IT-сфери.

Знову дадуть абиякі знання і викинуть на біржу праці?

У Школі Hillel є власний рекорд: один з їхніх випускників одразу після закінчення школи влаштувався на роботу із зарплатою 21 600 грн/місяць. Це, звісно, радше виняток, аніж правило, але непогана перша робота, хіба ні?

А якщо у вас вже є готова ідея для свого проекту, який ви не можете реалізувати через брак знань чи практики – ви можете взяти участь у програмі Hillel Evo.

Hillel Evo? Що це?

Це авторська програма від компанії, яка дозволяє реалізовувати ідеї студентів та випускників школи, якщо їм бракує матеріально-технічного забезпечення, досвідченого керівника тощо.

У вас немає ідеї, але є бажання працювати над крутим проектом спільно з амбіційною командою? Hillel Evo пропонує і такий варіант: усі студенти та випускники, які не мають власної ідеї, можуть долучитися до команди, що працює над проектом.

Опанувавши програму Hillel Evo, ви йдете не просто з крутими проектами і знаннями, але й з досвідом ведення таких проектів, навичками постановки завдань та роботи в команді. А в сучасному світі такі вміння можуть стати серйозною конкурентною перевагою при працевлаштуванні.

Усе відбувається в 5 етапів:

  1. У вас виникає ідея
  2. Пітчинг проектів
  3. Підбір команди та менторів
  4. Реалізація ідеї
  5. Презентація готового проекту

Якщо вам стало цікаво, то дізнатися про все детальніше і переглянути презентації попередніх проектів можна за цим посиланням evo.ithillel.ua.

А в підсумку лише додам:

Який спосіб навчання обрати — вирішувати вам, а ми просто залишимо посилання на сайт Школи Hillel, де ви зможете більше почитати про школу або поставити свої питання консультантам: ithillel.ua.

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти