9 жовтня ввечері Google провела власну презентацію (забігаючи наперед — вона була дуже нудною), де показала декілька нових девайсів. От про них давайте й поговоримо.

Google Home Hub

Якщо коротко — це планшет, який прикрутили на колонку і дали йому можливість працювати з елементами розумного будинку.

Його основний функціонал — це допомога в організації побуту: накажіть йому вимкнути світло, поставити дім на сигналізацію, розповісти новини, показати рецепт тощо — він все виконає.

Фактично, він створений для того, щоб об’єднати і синхронізувати всі девайси Google у вашому домі і не тільки.

Проте на самій презентації спікери заявили, що все це можна буде робити з телефона (завдяки відповідному додатку) і відразу виникає логічне питання: «навіщо тоді цей девайс за 149 $?»

Відповісти на це може хіба Google або та вузька цільова аудиторія, яка його купить, а ми йдемо далі.

Pixel Slate

Можна було б подумати, що випуск цього девайсу — спроба Google повернути до життя ринок Android-планшетів, проте Slate працює не на базі Android, а на оновленій ChromeOS.

До слова, ChromeOS вийшла красивою. Як і в усіх продуктах, Google наголошувала на дизайні. Справді, на презентації кожного девайсу велика увага приділялася Material design, який сама компанія створила 2014 року.

До Pixel Slate вартістю 599 $ можна докупити оновлену клавіатуру за 199 $ та стилус за 99 $.

Неважко здогадатися, що Google планує скласти конкуренцію Apple й у сфері фірмових планшетів (попри те, що це переродження ноутбуків chromebook). Чи вдасться? Покаже час.

Pixel 3 та Pixel 3 XL

Перед початком презентації в Google набралися самоіронії й пожартували, що всі деталі про їхній телефон були відомі задовго до цього заходу. Проте не згадали про одеського блогера Лучкова, який першим серед усіх показав новий Pixel 3 XL ще кілька місяців тому.

Одразу про головне: так, у старшій версії є цей жахливий, гігантський і некрасивий виріз в екрані. На превеликий жаль, Google теж здалася і вліпила його в свій смартфон.

Радує лише те, що в новішій версії цього вирізу немає і коли ви берете Pixel 3 до рук, ваші очі перестають кровити.

І, якщо ми заговорили про зовнішній вигляд, додам кілька слів про цікаву фішку — різнокольорову кнопку живлення на Pixel. У «точно білому» телефоні вона м’ятного кольору, в «не рожевому» (колір так і називається — «not pink») вона помаранчева — виглядає це й справді класно.

Але по-справжньому Pixel славиться своєю камерою. І розповідь про новий телефон у Google здебільшого була розповіддю про камеру.

Ось її новий функціонал:

  • Щойно ви робите фото, Pixel робить кілька знімків до натискання і після, а потім AI пропонує вам ті, де ви найкраще виглядаєте. (Цю функцію дуже круто обіграли, показавши багато смішних та водночас невдалих фото).
  • Super Res Zoom теж використовує AI і при наближенні фото він робить зображення більш чіткими, а не пікселізованими.
  • Night Sight  —  фото вночі чи в темному місці освітлені так само, як вдень.
  • Group Selfie  —  широкоформатні селфі.
  • Photobooth  —  AI визначає, чи ви кривитеся/посміхаєтеся і автоматично робить фото.
  • Portrait Mode  —  після того, як ви сфотографували, можна змінити рівень розмиття фону, змінити фокус та зробити задній план чорно-білим, а передній — кольоровим.
  • Auto Focus  —  якщо ви фоткаєте свого пса, який любить побігати, натисніть на Auto Focus і він завжди залишатиметься на собаці, навіть якщо той буде багато рухатися.

В Google також заявили, що у власників Pixel є важлива місія: вони офіційні селфі-фотографи на всіх вечірках, а тому в компанії додали другу фронтальну камеру, щоб збільшити кут огляду на знімку.

Зразок кута огляду на подвійній фронтальній камері Pixel 3

Також поговорили про нові можливості Google Assistant (про які нам уже розповідали) – дзвонити і приймати виклики замість вас. Однак ця можливість з’явиться не відразу, а «трішки пізніше цього року».

Разом із телефоном згадали й про фірмову бездротову зарядку Pixel Stand за 80 $. Коли смартфон буде заряджатися на ній, він отримає новий функціонал – розумний будильник, підсвітку, що змінюється залежно від часу доби, та кілька додаткових функцій, як у Home Hub.

Підсумки

Презентація Google виявилась фантастично нудною й врятували її лише самоіронічні жарти та гарний гумор. Усі нові девайси мають благу місію — допомогти впорядкувати всю інформацію навколо нас. І меркантильну мету — відхапати в Apple шмат ринку (про це свідчить і постійне порівняння Пікселів з Айфонами, і дата презентації і багато іншого).

Загалом ринок зараз розвивається дуже повільно, тож ми обов’язково триматимемо руку на пульсі і будемо сповіщати вас про найважливіші події в техно-світі.

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти