Завдяки швидкісному інтернету та різноманітним онлайн-курсам людина отримала шанс навчатися, перебуваючи у будь-якій точці земної кулі. Та технології сягнули ще далі — тепер вже викладач може бути де завгодно і водночас вести лекції у кількох класах. Технологія, створена канадською компанією AHRT Media, за допомогою голографічного зображення дозволяє доповідачу нести зерно знань у режимі реального часу хоч зі Штатів, хоч із Сінгапуру. Першими такий метод навчання застосували в Імперському коледжі Лондона.

Трансляція ведеться зі спеціально облаштованої студії. Зображення проектується на скло екрану, а ілюзія об’єму створюється за допомогою фону. Завдяки монітору високої чіткості та камерам оратор може бачити реакцію аудиторії. Аудіозв’язок дозволяє відповідати на питання та ставити їх.

Впровадження такої технології зламає обмеження традиційного навчання, створивши інтерактивний досвід, користь від якого отримають не лише студенти, а й вчені, бо вони зможуть продовжувати освітній процес навіть під час подорожей

Девід Лефевр — директор Лабораторії Edtech у бізнес-школі Імперського коледжу

Відтепер учасниками лекцій, дискусійних панелей або круглих столів можуть бути світові  лідери, визнані експерти різних галузей та впливові особи, які зазвичай мають дуже щільний графік.

Днями технологія вже пройшла бойове хрещення у стінах Імперського коледжу. Оратори, що фізично перебували у Нью-Йорку та Лос-Анджелесі, розповіли у Лондоні про внесок жінок у tech-напрямок.

Голограми будуть використовуватися у бізнес-школі Імперського коледжу упродовж 2018/2019 років.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти