Прагнення китайської влади стежити за своїми громадянами — це вже якась ідея фікс, і реалізують її з маніакальною завзятістю. Камери, що розпізнають обличчя — це вже давно не новина. Згодом поліція Піднебесної почала ловити злочинців за допомогою «розумних» окулярів, оснащених такою ж функцію. Що далі? Розпізнавання людей за ходою? Ой, це вже реальність, а не жарт.

Інтерфейс програми

Така технологія, створена компанією Watrix, уже працює в Пекіні та Шанхаї. Ідентифікувати людину можна на відстані до 50 м, навіть якщо не видно її лиця або вона взагалі стоїть спиною до камери.

Нашу технологію не можна обдурити, накульгуючи, зіщулившись тощо, бо ми аналізуємо особливості всього тіла.

Хуань Чонгжень — засновник Watrix

Минулого місяця компанія отримала 14,5 млн $, щоб прискорити розробку технології.

Річ у тому, що наразі ідентифікація відбувається не в реальному часі. Спочатку до системи треба завантажити відео, на якому людина ходить. Лише проаналізувавши всі її рухи, а цей процес триває до 10 хв, програма зможе знайти цю людину через звичайні камери спостереження. Відео для аналізу також можна взяти з них. Коефіцієнт точності складає 94%. На думку пана Чонгженя, цього достатньо, аби згодом продати технологію.

Також він додає, що розпізнавання ходи потрібне не лише для того, аби знайти певну особу, а й щоб допомогти літній людині, яка впала, наприклад.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

Sasha

Нарешті з‘явилося практичне застосування гіроскутерів.