Хронічний недосип, довгі перельоти або короткий світловий день можуть суттєво вплинути на рівень гормонів у нашому організмі та спровокувати депресію. Аби цього уникнути, австрійські розробники створили спеціальні окуляри Pocket Sky. Вони «заряджають» організм світлом на цілий день.

Гаджет випромінює світло, аналогічне денному, щоб мелатоніну (гормон сну) в організмі було стільки, скільки треба. Наприклад, його може бракувати взимку, коли сонця значно менше. Або якщо працювати доводиться в нічну зміну. Чи після перельотів, коли збивається внутрішній біоритм через зміну часових поясів.

Щоб увійти в норму, і потрібна світлотерапія — метод лікування депресії та відновлення «біологічного годинника» (або добового ритму), що відповідає за час пробудження і засинання.

Ми взяли добре відому технологію та загорнули її у зручний та портативний пристрій, який допоможе забути про зимову депресію.

Марк Уоллербергер — співзасновник компанії

У Pocket Sky запевняють, що використання окулярів упродовж кількох днів до і після важкого перельоту допоможе швидше звикнути до нового часового поясу.

Вранці, щойно прокинетеся, вдягніть Pocket Sky на 20 хв., щоб бути у тонусі протягом дня. Якщо до вечора ще далеко, а енергії вам бракує, тоді 20 хв світла допоможуть вам якнайшвидше відновитися.

Прес-служба компанії

Скільки коштуватиме цей гаджет, поки невідомо.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

[email protected]

Необходимы постоянно носящим очки,живушем на крайнем севере,работающим в темноте,всем другим,кот.не получают для глаз солнечного света.А как быть людям постоянно носящим очки с диоптриями + эти? Надо совместить.

Александр

Это маркетинговое исследование или желание помочь людям решить их проблемы?