Nissan LEAF — найпопулярніший електрокар у світі, зокрема й в Україні. То цікавіше буде дізнатися, що днями компанія презентувала нову модель — Nissan LEAF e+. Так, зараз ринок електрокарів більш насичений, аніж коли світ побачила перша модель LEAF. Та тривала історія Nissan в е-сегменті допоможе отримати нових клієнтів. Однак чи це саме той EV, на який так довго чекали?

LEAF e+ отримав батарею потужністю 62 кВт/год замість 40 кВт/год. Причому перша довша за другу лише на 5 мм. Потужність двигуна — 160 кВт. На одній зарядці електрокар може проїхати 363 км (замість 243 км). Розігнатися до 100 км/год можна приблизно за 6 с. Прискорення від 80 км/год до 120 км/год відбувається на 13% швидше. Максимальна швидкість збільшилася десь на 10%.

Це дозволяє машині впевнено обганяти тих, хто їде з меншою швидкістю, плавніше виходити з поворотів і легко вливатися у загальний потік.

Прес-служба Nissan

Новий LEAF має порт швидкої зарядки CHAdeMO (70 кВт) із піковим навантаженням 100 кВт.

Гарантія на батарею становить 8 років або 160 тис. км пробігу. 

За кілька тижнів продажі стартують у Японії, навесні — у США, влітку — в ЄС. У Штатах і Канаді e + продаватимуть у межах серії LEAF PLUS і кожний салон матиме власне позначення: S PLUS, SV PLUS та SL PLUS. У Європі електрокар отримав назву LEAF 3.ZERO e+ з мінімальною вартістю від 39,9 тис. €.

З 2010 року у світі було реалізовано понад 380 тис. Nissan LEAF (зокрема 128 тис. у США).

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти