Доки МВС України запроваджує чат-бота, що допомагатиме з реєстрацією авто, в деяких штатах Америки відбуваються справді революційні речі. Наприклад, у Мічигані водіям дозволили не лише електронну реєстрацію, а й цифрові автомобільні знаки.

Що це таке?

Цифровий номерний знак — це екран, що має захисне скло, з комп’ютерним чіпом та системою бездротового зв’язку. На ньому можуть відтворюватися повідомлення AMBER Alert (система оповіщення про викрадення дітей у США, яка в разі потребі залучає радіо, ТБ, смс-розсилку тощо — ред.), а також слово «Stolen», яке означатиме, що цю машину викрали. Окрім цього, такі пристрої значно спростять процес зміни номера.

Але цей прогрес має свою ціну. І досить високу.

Базова версія коштує 499 $, преміум версія з додатковим модулем GPS — 799 $. 

Також слід врахувати щомісячну абонплату у розмірі 7 $ плюс витрати на установку.

Ще одна проблема, окрім фінансової, — такий знак можна придбати лише через компанію Reviver Auto, яка має ексклюзивні права на його реалізацію у Мічигані, Каліфорнії та Аризоні.

До речі, Каліфорнії знадобилося п’ять років, аби домогтися нововведень, бо ініціатива наштовхнулася на певні юридичні труднощі. Зараз цей процес значно пришвидшився.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти