Наприкінці січня у ЗМІ з’явилася інформація, що Марк Цукерберг ніби планує об’єднати месенджери Facebook, WhatsApp та Instagram, щоб користувачі цих платформ без перешкод могли обмінюватися повідомленнями. Про це написала The New York Times із посиланням на чотирьох анонімних представників Facebook. Згодом кілька видань, що були присутні на щоквартальному звіті Марка про доходи компанії, підтвердили цю інформацію.

Ми справді думаємо про це. Та нам треба ще багато чого з’ясувати, перш ніж реалізувати цей план»

Марк Цукерберг

За його словами, очікувати на такі зміни слід не раніше 2020 року.

Також він пояснив, нащо це взагалі потрібно. По-перше, у такий спосіб буде завершено етап наскрізного шифрування у месенджерах компанії. Поки такий захист є лише у WhatsApp. По-друге, це буде корисно для покупців та продавців платформи Marketplace. У країнах, де більш поширений WhatsApp, зручніше надсилати повідомлення продавцям саме через WhatsApp, а не через Facebook Messenger. Цукерберг також додав, що 10 млн користувачів у світі використовують Messenger як основний додаток для sms.

Що отримають користувачі Instagram від об’єднання, Марк не пояснив.

Окрім цього, стало зрозуміло, що про ту незалежність, яку голова Fb обіцяв Instagram та WhatsApp, коли їх купував, можна вже й не мріяти.

Щомісяця сервісами компанії, а саме Facebook, Instagram, Messenger та WhatsApp, користується 2,7 млрд осіб.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти