Чи знайома вам ситуація, коли ви включаєте Google Maps на вашому смартфоні та змушені чекати, поки програма точно визначить ваше місцеперебування для подальшої навігації?

А пам’ятаєте цей біль, коли ви рухаєтесь за навігатором і випадково пропускаєте поворот, бо програма надто довго оновлювала ваші координати?

Якщо ви відповіли «так», або просто хвилюєтесь, що така ситуація взагалі можлива нова функція від Google з використанням AR (augmented reality доповнена реальність) саме для вас!

AR-режим у навігації допоможе точно визначити місце розташування пристрою та покаже зрозуміліший маршрут, використовуючи камеру вашого смартфону. 

Як це працює?

Після запуску відповідної функції відкриється камера, а Google попросить вас трішки «покрутитися», щоб показати ситуацію навколо та допомогти Street View визначити ваше положення з точністю до метра.

Потім на екрані виникатимуть додаткові елементи: 3D-стрілки, вивіски, а в деяких режимах може з’явитись навіть лис, що допоможе знайти правильну дорогу.

Тестувальники зазначають, що більшість об’єктів виглядає дуже реалістично й іноді здається, ніби всі ці вказівники справді існують в матеріальному світі.

Але найкорисніше те, що місце призначення на екрані відмічено червоним «маркером», і це спрямовує вас саме туди, куди потрібно, з точністю до метра.

У такий спосіб вдасться уникнути дезорієнтації при наявності декількох схожих одна на одну будівель або інших об’єктів.

Коли вийде оновлення?

Очікується, що реліз режиму доповненої реальності відбудеться вже цієї весни. Як заявляють представники Google, нововведення не вимагає додаткових випробувань, оскільки вже зараз працює саме так, як і планували розробники.

Традиційно першими оновлення отримають облікові записи місцевих експертів.

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти

Puteshestvennik

Нарешті ці гугл-карти працюватимуть швидше, та й з лисом буде цікавіше приходити до місця призначення.