Сучасний світ намагається повсякчас знаходити способи покращення життя всіх на планеті. Якщо йдеться про продукти, то провідні країни вже давно переорієнтовуються на потреби клієнта, а не на вироблену продукцію.

Тобто якщо товар 💩, інвестиції у маркетинг чи виробничі потужності навряд чи будуть доцільними. Продукт ризикує стати 💩, якщо не буде розв’язувати проблеми клієнта, а лише застрягне в його пам’яті.

Електромобільна індустрія оговталась від успіху Tesla та почала гру в умовах вільного ринку: виробники змагаються не лише за ємність акумулятора, але й за комфорт, зручність та простоту.

Рендер Honda Urban EV

Як результат на початку березня в Женеві японці презентують найочікуваніший електрокар року Honda Urban EV. Його технічні характеристики приховували від самого анонсу, уже кілька років.

Прототип, що презентували 2017-го, вже тоді вразив автентичністю та ретрошармом. Це щось середнє між Volkswagen Beetle та Mini Cooper, і він передає естетику автопрому ХХ століття завдяки формі.

Варто зазначити, що Urban EV дуже схожий на «автомобілі майбутнього», які часто малювали ретрофутуристи.

Сенсорна панель з трьох модулів

Супроводжувати такий атмосферний електрокар на абсолютно новій платформі буде мінімалістичний салон у найкращих традиціях 70-х років. Оббивку з сірого текстилю доповнять дерев’яні елементи інтер’єру, а замість задніх сидінь Urban EV облаштований чотиримісним диванчиком.

Одним із ласих шматочків є панель приладів, максимально орієнтована на потреби водія: навігація, персональний голосовий помічник, повна синхронізація зі смартфоном та велика інфографіка стану механізмів і заряду електрокара. Музику можна буде слухати не тільки через Bluetooth і USB, а навіть через HDMI-порт.

Концепт салону

Електрокар також не матиме бокових дзеркал, замість них у двері вмонтовані два бічні монітори, під’єднані до камер заднього виду. Футуризм та мінімалізм помітні в усіх елементах електромобіля: від рублених і монолітних форм панелі до дизайну кнопок і дефлекторів.

Для зручності водія майже усі кнопки розташовано на кермі, а для всього іншого є сенсорний екран. Японці з інтер’єру прибрали все зайве. Також у пригоді стане віртуальний консьєрж (або персональний помічник), що розпізнаватиме емоції водія та надаватиме рекомендації щодо керування.

Сам електромобіль Honda Urban EV буде представлений в межах стратегії Electric Vision, яка передбачає не лише електрифікацію лінійки Honda, але й розвиток зарядної інфраструктури та популяризацію водневого транспорту.

Крім затишного і комфортного малюка від Honda, Женевський автосалон уже за кілька тижнів утішить нас новим Audi Q4, електрокросовером Skoda Vision iV та Skoda Kamiq.

Публіцист, інженер сонячних панелей. Пишу про суспільство, екологію та енергетику.

Підтримайте Токар
50 грн.

10% середньостатистичної статті,
або ж пів дня роботи нашого сервера

Підтримати
Ось вона, нагода стати причетним до розвитку незалежних медіа!
Коменти