Tesla – це компанія, уважна до деталей. В кожному оновленні ПЗ для авто заховані цікаві ігри, жарти та розваги. У такий спосіб компанія намагається бути ближчою до покупців та піклуватися про всіх пасажирів авто. Навіть про чотирилапих.

Нещодавно компанія представила «Режим собаки» (Dog Mode оригінальна назва), спрямований на підтримку комфортного клімату в салоні для собак.

«Режим собаки» — підтримує комфортну температуру для собак в салоні авто під час відсутності господаря 

Окрім підтримування температури, яку ви можете обрати завчасно, такий режим включає кондиціонування повітря та може вмикати музику (якщо раптом у вас пес-меломан).

Режим розробили тому, що власники авто часто залишають своїх вихованців у салоні авто (наприклад, коли йдуть до крамниці за покупками). У спеку салон швидко нагрівається, а в морози температура швидко опускається, тому лишатися в салоні може бути некомфортно та навіть небезпечно.

Щоб не виникало непорозумінь із перехожими на екрані авто буде напис: «Мій власник скоро повернеться».

 

У відповідь на цю публікацію Ілон Маск зазначив:

Це на додачу до наявної системи захисту від перегріву кабіни, яка автоматично вмикається за високих температур, щоб зробити перебування дітей або домашніх тварин в автомобілі безпечним.

 

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти