Так, це звучить досить фантастично — майбутній Музей науки та робототехніки у Сеулі зведуть роботизовані машини. Що це? Рекламний трюк чи недалеке майбутнє, коли людина лише спостерігатиме, як брати наші залізні будують?

Ідея музею, вкритого панелями, що монтуватимуть роботизовані руки, спала на думку туркам із Melike Altinisik Architects. З нею вони й виграли конкурс, який організувала влада Сеулу.

Згідно із задумом, одні роботи будуть полірувати металеві пластини та зварювати їх, а інші друкуватимуть в 3D бетонні елементи для ландшафту довкола. До того ж, роботи-будівники взаємодіятимуть із роботами-обслугою і роботами-експонатами.

Ба більше, в компанії стверджують, що саме роботи спроектували цей техно-об’єкт.

Та в журналістів із Techcrunch виникли певні сумніви.

Давайте будемо відвертими — будівлю спроектували талановиті люди з МАА, хоча комп’ютери їм, безумовно, допомагали. Але проект розробляли з огляду на роботів, і вони будуть невіддільною частиною його створення.

Музей загальною площею 0,6 га розташують біля Музею фотомистецтва у Новому економічному центрі Чанбайшань, що в північній частині Сеула.

Очікується, що будівництво музею розпочнеться 2020 року, а офіційне відкриття відбудеться наприкінці 2022 року. 

Музей дозволить відвідувачам познайомитися із новітніми роботизованими технологіями, зокрема ШІ, а також віртуальною та доповненою реальністю.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

Костя

concrete elements це не конкретні елементи, а бетонні)))

Назар Токар

Воїстину бетонні. Дякуємо, виправили 👍