Ніша смартфонів, які можна купити до 200$, либонь, найбільш насичена серед усіх.  Користувачі не хочуть платити тисячі доларів за девайси, що не дають революційних відчуттів, а виробники змушені змагатися на ринку бюджетних смартфонів, демонструючи досконаліші новинки.

Донедавна «королевою» цієї ніші була всім відома Xiaomi, та, здається, в китайської компанії з’явились серйозні корейські конкуренти — Samsung.

Мова йде про лінійку Samsung M, яка має стати основним бюджетним фундаментом компанії.

Самсунг одночасно представили Ґалаксі М10 та М20, але сьогодні ми розглянемо лише цікавіший з них — М20.

Це міг бути звичайнісінький смартфон із цінником у майже 5 000 гривень, якби не декілька флагманських особливостей:

  • USB Type-C. Так, той самий, який ще кілька років тому обіцяв стати єдиним роз’ємом для усього і досі з’являвся лише в гаджетах преміум-сегмента.
  • NFC. Мрія чи не кожного адепта сучасних технологій, що виглядає як магія: притулив телефон до термінала та оплатив послугу чи товар. Як і попередній пункт, зазвичай зустрічається в моделях із вищою ціною.
  • (майже) Безрамковий дисплей. Без головного тренду смартфонів також не обійшлося — екран має краплеподібний виріз. Сам екран має роздільну здатність 2340×1080 зі співвідношенням сторін 19:9. Обабіч та зверху рамки однакові, а от «підборіддя» знизу трішки більше.
  • Швидка зарядка. Не найдивовижніша функція, але одна із найкорисніших для тих, хто використовує смартфон на повну.

З інших цікавих характеристик варто відзначити програмну функцію розблокування лицем; Подвійну основну камеру (13 Мп + 5 Мп), один із модулів ширококутний — 120 градусів; Фронтальну камеру всього на 5 Мп; 3,5 мм роз’єм для навушників та акумулятор на 5 000 мАг.

Якщо гарно подумати — виходить, що Samsung майже не заробляє на такому смартфоні (або ми чогось ще не знаємо), а це може означати, що компанія серйозно взялася за розвиток своєї екосистеми та намагається “привчити” молоде покоління до своєї техніки.

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти

Вадим

Xiaomi redmi note 7 з таким самим цінником має кращі характеристики.

Кирило

Цікавий для мене пристрій тим, що є NFC, та нормальний по формату екран. Єдине що незрозуміле, яка технологія в екрана IPS чи Amoled.