Використання екологічно безпечних матеріалів, які можна переробляти, набуває дедалі химерніших та вигадливіших форм. Наприклад, у Мумбаї з’явилося перше кафе, інтер’єр якого повністю зроблений з гофрованого картону. Так, все, що є всередині — меблі, світильники, скриньки для грошей та столового начиння — картоні!

Заклад під назвою Cardboard відкрили у комплексі Bandra Kurla (BKC).

Автор проекту — архітектор Нуру Карім із NUDES. Чотири місяці він разом із командою працював над прототипом. Вони експериментували із матеріалом, аби визначити його функціональність та довговічність. Зрештою, стільниці вирішили ламінувати воском, щоб вода або їжа не пошкоджували їх.

Ще стільки ж часу — 3,5 місяці — тривала робота безпосередньо на об’єкті. 
Картон на 100% придатний для повторного використання і на 50% він складається з повітря. Цю «порожнечу», текстуру та гофру ми й використали для виготовлення різних меблів і елементів декору. А ще картон дуже міцний, легкий, має ізоляційні, а також звукопоглинальні властивості.

Команда архітекторів прагнула «мислити нестандартно» і вийти за межі звичного, експериментуючи з багатьма скульптурними й текстурними формами картону. Підтвердженням цього стала стіна, що нагадує застиглі хвилі. За словами відвідувачів, вона має заспокійливий ефект.

Люди дуже заінтриговані та зацікавлені, бо вони не бачили такої концепції раніше. Це дуже тактильний простір, тому клієнти люблять торкатися різних елементів. Наші страви та кава також отримують хороші відгуки. Це вагома причина, аби повернутися до нас.

Власники Cardboard

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти

Mozgoprav

Интересно – сколько ЗАНЕСЛИ ПОЖАРНИКАМ?????