В одній з попередніх статей ми писали, що міжнародна компанія RETN з 2012 року належить російському Ростелекому. Головний аргумент статті базувався на тому, що 2012 року компанію придбав російський монополіст за 45 млн $.

При підготовці матеріалу ми брали дані з відкритих джерел, але основним джерелом був документ, який нам надіслав анонімний читач. Після виходу матеріалу ми вирішили додатково перевірити факти.

Виявилось, що у відкритих джерелах є дані виключно про підготовку, дозволи та намір Ростелекому купити RETN. Жодної підтвердженої інформації про успішну купівлю ми знайти не змогли. Представники RETN стверджували, що покупка не відбулась, жодних підтверджень чи спростувань від Ростелекому ми також не знайшли.

Вимушені констатувати: факт купівлі Ростелекомом компанії RETN 2012 року за 45 млн $ не є підтвердженим, ми не знайшли жодних підтверджень, що він відповідає дійсності. Всі подальші факти підтверджені відкритими джерелами, тож відповідальність за їхню правдивість несуть їхні автори.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти