Канада офіційно долучилася до інших країн, що заохочують своїх громадян купувати авто з нульовим рівнем викидів. Відтепер при купівлі машини, що працює на електриці або водні, можна розраховувати на знижку до 5 тис. $.

Але є нюанс, а точніше встановлений ліміт — «зелені» пільги не поширюються на машини, дорожчі за 45 тис. $. Тобто ви зможете придбати Nissan Leaf, Chevrolet Bolt, Hyundai Ioniq, Kia Soul EV та Smart EQ.

Окрім цього, у програмі передбачена фінансова допомога підприємцям, що хочуть вкластися у «зелений» автопарк. 

Бюджет програми — 300 млн $.

Ці гроші вже закладені. Тобто ми робимо конкретні кроки, щоб екологічно безпечні авто були доступні більшості канадців.

Білл Морно — міністр фінансів Канади

Раніше пільги діяли лише у Квебеці та Британській Колумбії.

Та й це ще не все. Протягом наступних 5 років Natural Resources Canada отримає 130 млн $ на будівництво зарядних станцій, зокрема й у передмістях, а також поряд з офісами та житловими будинками.

Компанія FleetCarma повідомляє, що за перші десять місяців 2018 року канадці придбали 34,3 тис. електрифікованих авто (з урахуванням гібридів, які не належать до транспорту з нульовим рівнем викидів).

Загальний обсяг продажів за цей період становив 1,7 млн машин.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти