«Розумні» окуляри — це поки порожня ніша корисних девайсів, і компанії досі не мають єдиного бачення щодо принципу їхньої роботи, функціоналу та вигляд. Тому є різні варіанти. От днями компанія Huawei презентувала свій екземпляр, що дозволяє розмовляти по телефону, не вставляючи нічого у вуха. Зв’язок відбувається завдяки кістковій провідності.

Виробник представляє «розумні» окуляри, як замінник навушників. Вони не мають жодних кнопок — щоб відповісти на дзвінок, треба натиснути на дужку.

Антена, зарядний модуль, подвійний мікрофон, чипсет, динамік та акумулятор — все це вбудовано в оправу. Є два мікрофони, які зможуть вловити, що ви говорите, навіть якщо пристрій «сидітиме» на кінчику вашого носа.

Прямо над вухами користувача розташовані стереодинаміки — компанія хоче, аби ви чули звук, не заважаючи сусідам. 

Цікаво, що пристрій не має камери. У такий спосіб Huawei хоче уникнути будь-яких суперечок про конфіденційність та втручання в особисте життя.

У комплекті з окулярами йде шкіряний футляр, оснащений портом USB-C. Окрім цього, передбачена можливість бездротового заряджання.

Це спільний проект Huawei та Gentle Monster, корейської компанії, що випускає сонячні та оптичні окуляри.

Тому йдеться не про одну модель, а про цілу колекцію зі вбудованою електронікою. 

Презентація гаджета пройшла на прес-конференції P30 у Парижі. Та навряд чи окуляри з’являться у продажу до липня 2019 року.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти