Якби ви були підлітком і хотіли працювати в найбільшій технологічній корпорації світу, що ви б зробили? Мабуть, пішли вчитися, аби потім вдалося потрапити на стажування і отримати місце у компанії. Але підліток з Аделаїди (Австралія) обрав інший шлях.

Двоє друзів створили несправжні облікові данні, щоб потрапити на сервери Apple. При чому робили це двічі у 2015-му (тоді молодшому з них було 13 років) та у 2017-му роках. Згодом заявили про це публічно.

Один з хакерів вважав, що творці iPhone будуть настільки вражені його здібностями, що тієї ж миті надішлють йому трудовий договір. А, можливо, ще й аванс. На такі думки його надихнула історія успіху європейця, який вчинив так само, і йому дали роботу. Та не все так сталося, як гадалося — замість потенційних роботодавців ним зацікавилися правоохоронні органи.

На щастя, суд не став ламати підлітку життя.

Вердикт Феміди — 9-місячний умовний термін та штраф у 346 $.  

Його спільник, який на 3 роки старший, також відбувся умовним. Хоча він був ще необачнішим. Під час обшуків поліція знайшла на його комп’ютері теку з непримітною назвою «hacky hack hack». Окрім цього, юнак вихвалявся своїми кіберподвигами у WhatsApp.

Що ж до Apple, то компанія не зазнала жодних фінансових або інтелектуальних втрат, дії хлопців не коментували.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти