На галузь доставляння невеликих пакунків чекають великі зміни — у багатьох країнах листонош планують замінити на безпілотники. Та поки тривають тестування самої технології, треба затвердити маршрути пересування дронів. Здається, далі за інших у цьому напрямі просунулася Канада. Днями Air Canada, найбільша авіакомпанія країни, підписала угоду з Drone Delivery Canada, яка вже розробила 150 тис. маршрутів.

Тоні Ді Бенедетто, гендиректор DDC, назвав офіційно оформлену домовленість такою, що «трансформує» галузь.

Я вважаю, що наша угода нарешті легалізує доставляння коптерами. Ми вже перевірили цю технологію, і тепер маємо найбільшого у Канаді партнера, який допоможе її монетизувати.

Вартість контракту оголосять пізніше, коли маршрути ухвалить канадське Міністерство транспорту.

Подивіться на північні регіони Канади. Там дуже високі ціни на харчові продукти, загалом там задорого жити, і все тому, що доставляння товарів коштує чимало. Ми зможемо розв’язати цю проблему. Харчові продукти, пошта, товари загального призначення, все можливо.

Компанія Drone Delivery Canada, що була заснована 2014 року і стала публічною в червні 2016-го, також планує надавати свої послуги за межами країни. Переговори ведуться з партнерами на американському та європейському ринках.

DDC має на озброєнні двох дронів: Sparrow та Condor. Перший може підняти вантаж до 4,5 кг, другий — до 180 кг. 

Раніше DDC заявила, що планує розвивати свій бізнес у восьми напрямках: охорона здоров’я, фармацевтика, нафтогазова галузь, гірничодобувна промисловість, сільське господарство, лісове господарство, будівництво та кур’єрські компанії. Окрім цього, компанія хоче охопити тисячу віддалених громад по всій Канаді та заволодіти часткою ринку у 20% протягом наступних п’яти років.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти