Японія — країна з особливим менталітетом, унікальною культурою і непростою демографічною ситуацією. Компанія Uber обернула останній пункт собі на користь. Вона  впровадила у Країні Вранішнього Сонця ноу-хау — доставлення їжі бабусями та дідусями.

Літні люди дедалі частіше стають кур’єрами Uber Eats. Це позитивно позначається на впізнаваності нашого бренду у Японії.

Дара Хосровшахи — генеральний директор компанії

За його словами, понад 10 тис. ресторанів та 15 тис. кур’єрів є частиною мережі, яка охоплює 10 японських міст та 15% населення. У США цей відсоток становить 70%. Тому є багато можливостей для зростання.

А поки Uber вибудовує стратегії, ринок праці Японії переживає кризу. 

Причина — старіння нації. Вже дійшло до того, що підгузки для дорослих мають більший попит, ніж для дітей.

Тому літні люди працюють на рівні з молоддю. Та є відмінності — більшість співробітників обирає для доставляння велосипед або скутер. Їхні значно доросліші колеги доставляють їжу пішки, бо ходьба корисна для здоров’я.

Це унікальна відмінність Японія, і ми сподіваємося застосувати цей досвід в інших країнах.

Протягом 2020 року Uber планує збільшити штат японського підрозділу Uber Eats на 30%.

Закінчив журфак у славному місті Запоріжжя. Сім років працював за фахом у місцевих газетах. 2013 року переїхав до не менш славетного міста Лева. Але це була не єдина зміна у житті – з того часу Інтернет став мені і за редакцію, і за газетні шпальти

Коменти