«Зона 51» — база ВПС США неподалік Лас-Вегаса, на південному березі озера Грум-Лейк. Її створили далекого 1955 року для секретних випробувань Військово-Повітряних Сил Америки.

База посилено охороняється 24/7, а офіційне пояснення роботи «Зони 51» звучить так:

Дослідження аномальних аерокосмічних загроз та невпізнаних летючих об’єктів (НЛО)

Офіційна заява Пентагону, 2017 рік

А 2016 року Центральне розвідувальне управління США зняло гриф секретності та опублікувало документи 1940-1950-хх років про розслідування невпізнаних летючих об’єктів.

Ці та багато інших факторів вже давно зробили «Зону 51» відомою серед конспірологів та уфологів. Вважається, що саме там американський уряд приховує та досліджує іншопланетян. Не без допомоги Голлівуду ця ідея поширилась у поп-культурі та широко сповідується різними верствами населення сучасної Америки.

Усі на штурм!

Facebook-спільнота Shitposting cause im in shambles вирішила раз і назавжди дізнатись правду та створила подію Storm Area 51, They Can’t Stop All of Us (англ. Штурм «Зони 51», Вони Не Зможуть Зупинити Нас Усіх) і загалом понад 2,8 млн користувачів виявилися небайдужими до цього заходу.

Через регулярну зміну інформприводів цілком ймовірно, що штурм, запланований на 20 вересня, не відбудеться. Та прес-секретарка ВПС Лора МакЕндрюс уже відреагувала на цю подію:

«Зона 51» є відкритим тренувальним майданчиком для ВПС США, і ми не рекомендуємо нікому намагатися потрапити в район, де навчаються американські збройні сили. ВПС США завжди готові захистити Америку та її володіння

Прес-секретарка ВПС Лора МакЕндрюс, в інтерв’ю виданню The Washington Post

Та й справді, військові, що захищають цю військову базу, мають офіційний наказ охороняти «Зону 51» та в разі потреби стріляти на ураження в усіх, хто може порушити периметр секретного об’єкта.

Чесно кажучи, я якось проґавив той момент, коли інтернет-меми почали реально загрожувати національній безпеці одній із найвпливовіших країн світу. Подивимося, що з того вийде …

Пишу про космос, мистецтво і технології так, щоб це було варто читати. Ведучий та сценарист Tokar.Review.

Коменти