Напевно, час звикнути до того, що Інстаграм — це платформа не лише для сучасних блогерів, лідерів думок чи онлайн-магазинів. Почесне місце серед його користувачів посідають і гості з минулого.

Надзвичайно схожий на Тараса Шевченка чоловік, чиє ім’я досі не відоме, регулярно знімає короткі історії з життя Кобзаря у XXI столітті, публікує дотепні пости та активно розвиває власну Інстаграм-сторінку.

Шевченко «вже не той». 205-річний інфлюенсер, як він сам себе любить називати, ходить на шопінг, вчиться користуватися паличками для суші та глузує з Миколи I. 

Поет залюбки вивчає особливості сучасної України, дивується змінам, яких держава зазнала за його відсутності. Так званий Тарас Шевченко гідно приймає челенджі, які, здавалося б, людині XIX століття зовсім не під силу. Він робить все для того, аби стати звичайним киянином, знайомиться з жителями столиці.

Нещодавно «поет» навіть звернувся до популярної співачки Alyona Alyona, опублікувавши фотографію з підписом: «Ти — реп. Я — вірш».

View this post on Instagram

Ти – реп. Я – вірш. @alyona.alyona.official #shevagram #shev_che #instakobzar #шеваграм #інстакобзар

A post shared by Тарас Шевченко (@shev_che) on

Інстаграм Шевченка був створений не лише для публікації розважального контенту. Більшість постів на профілі присвячені сучасним проблемам України та світу.

Нещодавно в акаунті Кобзаря з’явився пост з підписом:

30 липня день боротьби з торгівлею людьми. У мій час було «нормально» виміняти людину на мішок патисонів. Але й у 2019-го, у вільній Україні, 170 українців постраждали від торгівлі людьми. Не мовчи! Людина — це людина, патисон — це патисон!

View this post on Instagram

30 липня день боротьби з торгівлею людьми. У мій час, було «нормально» виміняти людину на мішок патисонів. Але й у 2019, в вільній Україні, 170 українців постраждали від торгівлі людьми. Не мовчи! Людина – це людина, патисон – це патисон! #shevagram #shev_che #instakobzar #шеваграм #інстакобзар

A post shared by Тарас Шевченко (@shev_che) on

Схожі проблеми часто порушуються в профілі Шевченка. Теми патріотизму і полонених моряків, тонкий натяк на кума путіна і фото поета із сучасним законодавством України теж обговорюються підписниками, які активно стежать за 205-річною легендою.

«Тарас Григорович» часто взаємодіє зі своїми шанувальниками, дотепно жартує з ними та відповідає на коментарі. До речі, він навіть не цурається співпраці з брендами одягу!

View this post on Instagram

В мене багато дечого нема, а часом і чис­тої сорочки; а гордості та пихи я ще в моєї матері позичив, у мужички, у безталанної кріпачки. Бачила б вона мене в крамниці готового плаття «Промінь» @prominbrand #shevagram #shev_che #instakobzar #шеваграм #інстакобзар

A post shared by Тарас Шевченко (@shev_che) on

Інстаграм Тараса Шевченка — проєкт, створений не однією людиною. Автори поки що не розголошують власних імен та не поспішають ділитися іншими деталями свого задуму.

За тиждень після створення акаунту кількість підписників перетнула позначку у три тисячі. Можливо, Інстаграм «Кобзаря» стане популярнішим за блогерів з багатотисячною аудиторією? А ви що думаєте?

Коменти