Для команди Twitch серпень цього року навряд буде вдалим місяцем. По-перше, з’явився великий конкурент від Microsoft — Mixer, а по-друге, репутацію заплямував інцидент із Тайлером Блевінсом. Відомий під псевдонімом Ninja, без перебільшення, найпопулярніший гравець у мережеву стрілялку «Fortnite» пішов з сервісу. Його канал на Twitch мав 14 млн глядачів.  Блевінс ще на початку серпня оголосив важливу новину.

Ninja покидає Twitch та свій канал-мільйонник і проводитиме трансляції ексклюзивно для глядачів Mixer — аналогічного сервісу від компанії Microsoft. 

За п’ять днів йому вдалося зібрати на новому каналі мільйон глядачів і щодень їх тільки більшає. Натомість для Twitch почалося важке випробування. Блевінс буде далеко не останнім із популярних стримерів, що змінять свій майданчик на Mixer. У Microsoft кращі фінансові умови. Хай там що, а Twitch офіційно опублікував допис, де прощається з Ninja та зичить йому успіхів.

Удар рекламою

Згодом канал Тайлера Блевінса позбавили мітки офіційного користувача і почали рекламувати там інших стримерів «Fortnite». Це входить у рамки поточних тестувань майданчика: коли стример не в мережі, на його каналі транслюють інших геймерів, що грають в ті ж ігри. Тож на каналі Блевінса після переходу на Mixer постійно можна було побачити лише рекламу інших «Fortnite»-стрімерів. Але кілька днів тому сталося дещо справді дивне.

Якимось чином крізь фільтри Twitch на канал потрапила реклама стримера, що транслював порно.

Ситуація виявилася особливо неприємною, бо ж глядачі Блевінса, як і глядачі «Fortnite», значною мірою неповнолітні. Стример одразу записав відео у Твіттер. На ньому він вибачився перед своїми глядачами за те, що на його колишньому каналі довелося побачити порнографію. Також хлопець висловив здивування, що подібна помилка сталася саме з його каналом і жоден інший стример не мав схожих проблем.

Відразу по тому генеральний директор Twitch Еммет Шир підтвердив, що на каналі Блевінса транслювали інших стримерів «Fortnite». Це дозволяло заповнити нішу та покращити взаємодію всередині ігрової спільноти. Але поява на каналі трансляції порно — це груба помилка, за яку Twitch щиро вибачається.

Згаданий стрим порно поклав край будь-якій діяльності на каналі Ninja. Ба більше, сторінку скандального «порно-стримера» просто видалили.

Важко відтворити напевне, як відбулася ця неприємна ситуація. Але команда Twitch точно буде вживати належних заходів, щоб такі помилки більше ніколи не мали місця на їхній платформі.

Аспірант катедри акустики «Київського Політехнічного Інституту ім. Ігоря Сікорського». Популяризую науку та українську мову. Веду Telegram-канал «Мовний трибунал».

Коменти