Цілком ймовірно, що невдовзі блогери дадуть спокій бьюті-боксам і перейдуть на наступний рівень — скриньки для тих, хто хоче стати мамою. Молодий, проте успішний стартап під назвою Natalist уже став фаворитом серед інвесторів. Їхній продукт — коробка з корисними предметами та пігулками першої необхідності для жінок, які намагаються завагітніти.

Як з’явилася ідея?

Коли 35-річна мешканка Кремнієвої долини Хале Текко перестала чекати на лелеку і вирішила зачати дитину, вона одразу побачила всі проблеми, пов’язані з цим делікатним процесом. Які предмети їй справді були потрібні? Які були підробкою чи плацебо, а які направду рекомендували лікарі? І чому все було розкидано по різних аптеках чи інтернет-магазинах?

завагітніти

Вміст однієї з коробок

Хале Teккo не барилася і нашвидкуруч зібрала команду мам — переважно лікарів та вчених — які поділяли її пристрасть до інновацій у народженні дитини в поєднанні із доказовою медициною. Починаючи з цього тижня, компанія Natalist буде доставляти коробки-набори (та окремо підібрані товари) до дверей своїх клієнтів.

Текко і команда рішуче озброюють своїх перших клієнток, які планують завагітніти.

Замість жахливих блукань аптеками — усе, що вам потрібно, лежатиме в одній коробці.

Що в коробці?

Щомісячний «Вагітничок» (90 доларів за разову покупку, або 81 долар щомісяця) змінюється залежно від місяця вагітности. Наприклад, перший місяць включає ілюстрований посібник з основами репродукції людини та практичними порадами. Крім того, покупці можуть придбати цілу низку товарів, від тестів на овуляцію до пренатальних вітамінів, більшість з яких лікарі рекомендують до зачаття. Вартість нарівні з аптечними цінами, а то й дешевше.

Лишень кілька пігулок, замість тисячі БАДів

Лишень кілька пігулок, замість тисячі БАДів

Хоча Natalist і не виробляють нічого нового, зате вони вміло адаптовують усі медичні засоби до сучасних жіночих потреб. Тест на вагітність гладкий, компактний,
екологічно чистий і витриманий у теплих кольорах.

Якщо ви звернете увагу на класичні тести на вагітність чи овуляцію, вам не захочеться, аби вони лежали на вашому ліжку або у вашій ванній кімнаті біля інших косметичних засобів. Ми прийшли це виправити.

Хале Текко

На сайті Natalist представлені матеріали про зачаття та вагітність як з
медичної, так і з життєвої точки зору.
Продукти Natalist натхненні красою та підкріплені наукою, аби зробити вагітність кожної жінки якомога комфортнішою. Ми знаємо, ми були там

— надихає слоган Natalist.

Утім, якщо ви не американська матуся, зверніть увагу на пост Уляни Супрун, яка теж розписала всі кроки планування вагітности.

Публіцист, інженер сонячних панелей. Пишу про суспільство, екологію та енергетику.

Підтримайте Токар
50 грн.

10% середньостатистичної статті,
або ж пів дня роботи нашого сервера

Підтримати
Ось вона, нагода стати причетним до розвитку незалежних медіа!
Коменти