Здавалося б, що в браузері може дратувати більше, ніж автоматичне відтворення відео зі звуком? Але останні кілька років у ресурсів із непроханим звуком з’явився конкурент — сайти, що просять дозволу надсилати вам сповіщення.

А якщо ніхто не хоче бачити жодних сповіщень?

Нам потрібні повідомлення  від спеціалізованих додатків, які ми вмикаємо за потреби, та аж ніяк не від наших веб-переглядачів. Спливне вікно з пропозицією отримувати сповіщення одразу при відкритті сайту провокує забути про цей ресурс навік.

Так, можна заборонити основним сайтам, куди ви ходите, надсилати вам сповіщення, але коли кожен новий сайт робить запит на сповіщення – такі спливні вікна в браузерах просто дратують.

На щастя, в Google Chrome є можливість раз та назавжди заблокувати появу таких сповіщень взагалі.

Як вимкнути сповіщення в Google Chrome

Як вимкнути сповіщення в Google Chrome

У браузері торкніться кнопки Меню у верхньому правому куті (або натисніть Alt + F), виберіть Налаштування. Прокрутіть вниз до «Налаштування сайту» (Site Settings) та виберіть «Сповіщення» (Notifications). Тут ви побачите, яким сайтам дозволено надсилати сповіщення, а яким – заборонено. Якщо ви хочете повністю заблокувати сповіщення з будь-якого сайту, просто вимкніть перемикач праворуч («Запитати перед надсиланням» або «Ask before sending»).

Цей процес практично ідентичний до відключення сповіщень Chrome на Android і iOS.

Ось і все! Сайти більше не зможуть запитувати доступ до ваших сповіщень. 

Коменти

Ерофей

допоможіть позбавитись реклами на сексуальні теми. як це зробити? обнагліли зовсім з такою рекламою!

Ліна

Сповіщення всеодно приходять..