Відома щорічна конференція під гаслом «Ідеї, що варті поширення» надихає мільйони людей у світі. Ці лекції дають надію, і не просто розкривають очі на світові проблеми, а й пропонують чудові рішення. Вони нікого не залишають байдужим і завжди провокують на роздуми. Ми підготували для вас 8 відео TED Talks.

1. З минулого у майбутнє: ніколи не припиняйте зводити мости — Уляна Супрун

Уляна Супрун, директорка гуманітарних ініціатив Світового Конгресу Українців, одна із засновниць НДО «Захист Патріотів», директорка Школи реабілітаційної медицини при Українському католицькому університеті. 2015 року отримала українське громадянство, а в серпні 2016 року була призначена заступницею міністра охорони здоров’я України, згодом стала виконувачкою обов’язків міністра. Уляна чесно говоритиме про істину та мости. Мости, що з’єднують знання минулого і майбутнього та допомагають «вишивати» наше життя.

2. До дідька! Як перестати підкладати свиню самому собі – Мел Роббінс

Як стати щасливішим? Почніть прокидатися на 30 хвилин раніше, ніж зазвичай, і не відкладайте будильник «ще на 5 хвилин». Зусилля, які потрібні для того, аби залишити тепле ліжко та вийти у світ, тотожні зусиллям, необхідним для змін в житті. У цій жартівливій та провокаційній розмові Мел Роббінс пояснює, чому відключення автопілота нашого мозку та вихід із зони комфорту є ключовими для щастя. А також як подолати ментальні перешкоди, що стоять між людиною та її метою.

3. Гумор як соціальний клей — Дмитро Корнелюк

Дмитро Корнелюк — стенд-ап комік, сценарист, професійний ведучий із «заразною» позитивною енергетикою. Дмитро розповість про цікаві нюанси взаємодії за допомогою гумору, а також поділиться теоретичними навичками щодо тренування вашого гумору. Він запевняє — жартувати вміє кожен.

4. Перші 20 годин: Як навчитися будь-чого — Джош Кауфман

Джош Кауфман є автором топового міжнародного бестселера, «Особистий ступінь з менеджменту: опануй мистецтво бізнесу». Він спеціалізується на навчанні людей з різних верств, допомагаючи здобути практичні вміння та навички. У цьому виступі він розповідає, як народження первістка надихнуло його почати навчатися з цілком новим підходом.

5. Сила вразливості — Брене Браун

Брене Браун — професорка і дослідниця Г’юстонського університету. Її роботи пов’язані з вивченням почуття сорому та вразливості. Досліджуючи тисячі історій різних людей у віці від 18 до 87 років. Вона дійшла висновку, що вражає: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості. У цьому виступі вона чітко, гостро і дотепно ділиться змістом своїх досліджень, що спрямували її на шлях самопізнання та спонукали зрозуміти людство.

6. Ціна сорому — Моніка Левінськи

Моніка Левінськи потрапила у сексуально-політичний скандал із Біллом Клінтоном. Вона – жертва кібербулінгу, яка майже не з’являлася на публіці протягом десяти років. На сцені Моніка говорить про кібер-жорстокість в Інтернеті, жертви якої часом вдаються до самогубства. Зараз Моніка має ступінь магістра з соціальної психології Лондонської школи економіки та допомагає тим, хто страждає від сорому і публічного приниження, запевняючи, що вони впораються з цим. По закінченні слухачі влаштували їй овацію, стоячи. Виступ, що провокує на роздуми.

7. Вміння бути впевненим в собі — Доктор Іван Джозеф

Доктора Джозефа — спортивного директора та головного тренера футбольної команди Варсіті Університету Раєрсона — часто запитують, які вміння він шукає під час чергового набору гравців у команду? Швидкість? Силу? Жвавість? У TED-доповіді доктор Джозеф розповідає про впевненість і про те, що це найважливіше вміння не лише у спорті, але й у нашому житті.

8. Нова біоніка дозволить нам бігати, лазити та танцювати — Х’ю Герр

Х’ю Герр втратив обидві ноги під час скелелазіння 30 років тому. Тепер, як керівник групи MIT Media Lab, він демонструє свою неймовірну технологію. Цей TED-виступ технологічний, але водночас глибоко особистий. Тут ще й історія балерини Адріани Гаслет-Девіс, яка втратила ліву ногу під час вибухів на Бостонському марафоні 2013 року і вперше танцює на сцені TED.

Х’ю Герр бачить світ майбутнього, де завдяки технологіям ми не будемо обмежені: нейронні імплантати дозволять людям зі слабким зором бачити чітко, а екзоскелети допоможуть паралізованим стати на ноги.

Приємного перегляду, але не забувайте, що на tokar.ua теж є що подивитися.

Коменти

Володимир

Клас!