Нещодавно компанія поділилася ескізами дизайну ігрових стільців, на які її надихнули машини Nissan, а саме моделі Armada, GT-R та Leaf. Автовиробник заручився підтримкою професійних кіберспортивних організацій FaZe Clan та OpTic Gaming, щоб розробити це тріо.

GT-R Nismo

Nissan

GT-R Nismo — це вишукане крісло, розраховане на високу продуктивність. Створене з легкого вуглецевого волокна та алюмінію, замші та червоної шкіри. Сидіння має перегонову форму, а у підголівник вбудована аудіосистема. Відтепер баси на «Вовчиці» Олега Винника будуть ще приємніші.

Armada

Nissan

Елегантне та комфортне крісло Armada також оздоблене чорною та коричневою шкірою і передбачає зручну підтримку попереку. Також воно оснащене сидінням із клімат-контролем: підігрівом та охолодженням дупці.

Leaf

NissanНатхненне найпопулярнішим електромобілем у світі крісло матиме USB-порти та вбудовану опору для ніг. Усе буде виконано у стилі дивовижної моделі: світло-сіра шкіряна основа з електрично-синіми вставками.

Сподіваємося, хоча б цей Leaf японці зможуть продавати в Україні офіційно.

Наразі Nissan не планує виробляти крісла, але відстежує та оцінює реакцію споживачів: наприклад, компанія провела опитування у Twitter, щоб побачити, яка ідея подобається користувачам найбільше. Якщо буде попит, то найімовірніше, першою виготовленою моделлю буде GT-R Nismo.

Коменти