Відомий аналітик продукції Apple Мінґ Чи Куо (Ming-Chi Kuo) досліджує замовлення на нові моделі iPhone 11 та iPhone 11 Pro. Згідно з його звітами, попит на нові смартфони значно перевищує очікування.

Великою популярністю користуються нові кольори корпусу: зокрема, темно-зелений iPhone 11 Pro, а також зелений та фіолетовий iPhone 11. Як виявилось, в Apple не були готові до подібного ажіотажу. Куо зазначає, що через невеликі обсяги виготовленого екранного скла для темно-зелених моделей доступність цієї моделі наразі суттєво обмежена.

У США більшою популярністю користується  дорожчий 11 Pro, тимчасом як китайський ринок більше зацікавлений у дешевших iPhone 11.

Дослідники TF Securities, з огляду на дані про замовлення нових смартфонів, підняли оцінку продажу iPhone 2019 року до 70-75 млн одиниць. Раніше вони оцінювали постачання нових моделей у 65-70 мільйонів.

За даними дослідників, програма викупу старіших моделей та нульова розстрочка формують попит на нові моделі, стимулюючи людей до покупки. 

У звіті зазначається, що ціна на нові флагмани найбільше цікавить власників iPhone 6, iPhone 6s та iPhone 7.

Окрім нових кольорів, Apple встановила ціну на iPhone на рівні 1199$, додавши ультраширокий об’єктив, покращений акумулятор та підтримку 4K-відео. Завдяки чипу A13, було на 20% покращено продуктивність. Нові смартфони мають більшу стійкість до ударів, водостійкість та нову мікросхему U1 для процесора.

Передзамовлення нових флагманів почалося в США 13 вересня, а офіційний продаж серії почнеться в п’ятницю, 20 вересня.

Коменти