Камери iPhone 11 та iPhone 11 Pro отримали потужний нічний режим, що дозволяє значно покращити якість фото при низькому освітленні. Хоча на перший погляд і не скажеш, але телефон не зробить все за вас. Ми розкажемо, як використовувати нічний режим на iPhone 11 та iPhone 11 Pro — вручну та в автоматичному режимі.

Нічний режим працює в стандартному додатку «Камера» на iPhone 11 та iPhone 11 Pro в таких форматах: фото, відео, портрет, панно тощо. Його було створено з розрахунком на автоматичний режим, коли користувач не захоче лізти до налаштувань.

Проте режим також можна увімкнути вручну для фото при середньому або низькому рівні освітлення.

Як користуватися нічним режимом на iPhone 11 та iPhone 11 Pro

  1. Відкрийте додаток «Камера», знайдіть згори зліва значок із місяцем (або праворуч угорі при альбомній орієнтації екрана)
  2. Якщо іконка має сірий колір, то нічний режим можна увімкнути лише вручну (за такого освітлення він не вмикається автоматично)
  3. Якщо значок жовтого кольору, нічний режим увімкнено автоматично
  4. Натисніть на значок із місяцем, щоб вручну налаштувати витримку кадру
  5. Щоб кадр вийшов чітким, під час знімання тримайте iPhone в одній позиції якомога довше (стежте за значком місяця, де буде таймер)

Якщо ви бачите сірий або жовтий значок місяця, витримку для нічного режиму можна налаштувати вручну. Майте на увазі, що сіра чи жовта піктограма з’явиться, лише якщо телефон працює при слабкому чи середньому освітленні.

Якщо освітлення достатньо, увімкнути нічний режим вручну не вийде. 

Як використовувати нічний режим на iPhone 11 Pro

Як бачите, жовта піктограма означає, що нічний режим увімкнувся автоматично. Сірий означає, що його можна ввімкнути вручну, але він не працюватиме, доки ви цього не зробите.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти