Мільярдер Річард Бренсон, який, до речі, неодноразово підтримував Україну, ну дуууже хоче розвинути космічний туризм. Його компанія – Virgin Galactic – вже зареєструвала більш ніж 600 охочих полетіти у космос. Серед них — Леонардо Ді Капріо та Джастін Бібер. Квиток на борт космічного корабля коштує 250 тис. $. Зараз у компанії удосконалюють і тестують ракетоплан VSS Unity.

І от днями Virgin Galactic у партнерстві з Under Armour представили дизайн одягу для польотів у космос. Тепер кожен космічний турист отримає персоналізований скафандр. 

Virgin Galactic

Засновник Under Armour разом з моделями

Що входить в комплект?

Комплект складається з підкладки (яку одягають першою, як базу під одяг), куртки, костюма для тренувань перед польотом, взуття та скафандру. Весь одяг тестувався в спеціальних умовах, де імітувалися різні етапи космічного польоту.

Virgin Galactic

До того ж, дизайнери радились із фахівцями з різних сфер: лікарями, пілотами та астронавтами. У результаті маємо зручні високотехнологічні костюми із легких тканин, що дозволять тілу «дихати». Аби вберегти лікті, коліна та ступні від травм і пошкоджень, в цих зонах вшитий спеціальний матеріал, що пом’якшує удари.

Virgin Galactic

Нитка із дерев’яної целюлози, що дуже гарно абсорбує, допоможе регулювати потовиділення та зміни кровотоку, які є доволі інтенсивними під час космічної подорожі.

Virgin Galactic

Кишенька для фото та національний прапор

Також дизайнери додали прозору кишеню, куди ви можете покласти фотографію близьких людей. Так вони буквально будуть біля вашого до серця.

Сам Бренсон сказав, що покладе туди фото своїх онуків. 

Тут також є вкладка, на якій носії костюма можуть написати своє бачення місії

Інновації лежать в основі всього, що ми робимо. І наша команда зробила унікальний вклад у дизайн космічних костюмів. Використовуючи як наявні, так і нові технології, Under Armour закладає основу майбутнього космічного екіпірування. Це неймовірна можливість продемонструвати найважливіші нововведення в галузі космосу на найвищому рівні та продовжувати розширювати межі людських можливостей.

Кевін Планк, головний виконавчий директор Under Armour

Virgin Galactic

Окрім індивідуального пошиву, на кожному костюмі буде національний прапор та значок з ім’ям туриста

Перший політ планується у першій половині 2020 року і триватиме він приблизно 90 хвилин.

На честь співробітництва Under Armour та Virgin Galactic випустили лімітовану колекцію футболок. Придбати одну футболку ви можете за 1200 грн. Або можете підтримати нас😉

Підтримайте Токар
50 грн.

10% середньостатистичної статті,
або ж пів дня роботи нашого сервера

Підтримати
Ось вона, нагода стати причетним до розвитку незалежних медіа!
Коменти