Мільярдер Річард Бренсон, який, до речі, неодноразово підтримував Україну, ну дуууже хоче розвинути космічний туризм. Його компанія – Virgin Galactic – вже зареєструвала понад 600 охочих полетіти у космос. Серед них — Леонардо Ді Капріо та Джастін Бібер. Квиток на борт космічного корабля коштує 250 тис. $. Зараз у компанії вдосконалюють і тестують ракетоплан VSS Unity.

І от днями Virgin Galactic у партнерстві з Under Armour представили дизайн одягу для польотів у космос. Тепер кожен космічний турист отримає персоналізований скафандр. 

Virgin Galactic

Засновник Under Armour разом із моделями

Що входить в комплект?

Комплект складається з підкладки (яку одягають першою, як базу під одяг), куртки, костюма для тренувань перед польотом, взуття та скафандра. Весь одяг тестувався в спеціальних умовах, де імітувалися різні етапи космічного польоту.

Virgin Galactic

До того ж, дизайнери радились із фахівцями з різних сфер: лікарями, пілотами та астронавтами. У результаті маємо зручні високотехнологічні костюми із легких тканин, що дозволять тілу «дихати». Аби вберегти лікті, коліна та ступні від травм і пошкоджень, в ці зони вшитий спеціальний матеріал, що пом’якшує удари.

Virgin Galactic

Нитка із дерев’яної целюлози, що дуже гарно абсорбує, допоможе регулювати потовиділення та зміни кровотоку, які є доволі інтенсивними під час космічної подорожі.

Virgin Galactic

Кишенька для фото та національний прапор

Також дизайнери додали прозору кишеню, куди ви можете покласти фотографію близьких людей. Так вони буквально будуть біля вашого до серця.

Сам Бренсон сказав, що покладе туди фото своїх онуків. 

Тут також є вкладка, на якій носії костюма можуть написати своє бачення місії

Інновації є основою всього, що ми робимо. І наша команда зробила унікальний вклад у дизайн космічних костюмів. Використовуючи як наявні, так і нові технології, Under Armour закладає основу майбутнього космічного екіпірування. Це неймовірна можливість продемонструвати найважливіші нововведення в космічній галузі на найвищому рівні та й надалі розширювати межі людських можливостей.

Кевін Планк, головний виконавчий директор Under Armour

Virgin Galactic

Окрім індивідуального пошиття, на кожному костюмі буде національний прапор та значок з ім’ям туриста

Перший політ планується у першій половині 2020 року і триватиме приблизно 90 хвилин.

На честь співробітництва Under Armour та Virgin Galactic випустили лімітовану колекцію футболок. Придбати одну футболку ви можете за 1200 грн. Або можете підтримати нас😉

Коменти