Американська компанія Ford створила повністю електричний Mustang Lithium зі 6-ступеневою механічною коробкою передач Getrag MT82. Типовим для електрокарів є одна передача і безступенева трансмісія. Тож таке застосування механічної коробки справді дивує. Кольорове  рішення доволі типове для дизайну електрокарів — світло-сірий зі вставками кольору «електрик» в інтер’єрі.

Mustang

Але виглядає Mustang Lithium зовсім не як BMWi3

Автомобіль має акумулятор Webasto на 800 вольтів, що дозволяє генерувати більше електричної сили, ніж зазвичай. Здебільшого в електрокарах використовують акумулятори на 400 вольтів.

Двоядерний електродвигун Phi-Power з двома силовими інверторами, звичайно ж, робить його мегапотужним — понад 900 кінських сил. 

 

Mustang

Можна припустити, що через таку силу шини просто не витримуватимуть, але ні. Електрокар оснащений Michelin Pilot Sport 4S, яким притаманні тривалий термін служби й висока динамічність.

Mustang

У салоні також є 10,4 дюймовий сенсорний екран, де можна вибрати між чотирма режимами водіння: Valet, Sport, Track та Beast

На жаль, Ford не розкрив детально усі технічні характеристики, бо Mustang Lithium лише прототип. Його дебют очікується 17 листопада на виставці Specialty Equipment Market Association, яка щорічно проходить у Лас-Вегасі. Цей прототип, безперечно, підіймає планку електрокарів завдяки своїм блискавичним силовим агрегатам. До того ж, його презентація дозволить Ford зрозуміти, чи є попит на подібні моделі та їхні новаторські ідеї. І, як варіант, сфокусуватися на них у майбутньому.

Коменти

Олег

Мега круто)