Регулярно купляєте товари в Instagram чи Facebook? Треба надіслати гроші родичам через WhatsApp? Не хвилюйтеся, компанія вже подбала про це і представила Facebook Pay, що значно полегшить ці процеси.

Facebook Pay спростить ці транзакції, піклуючись про безпеку та захист вашої платіжної інформації

Facebook

Facebook Pay

На перших етапах сервіс буде доступний у Facebook та Messenger для переказу коштів іншим користувачам, збору коштів (фандрейзингу), донейтів, покупок в іграх та придбання квитків. Згодом він запрацює і в Instagram та WhatsApp. Зараз користуватися системою можна в США і вже скоро вона запуститься в інших країнах.

Ви можете здійснювати оплату, під’єднавши PayPal, чи через свою дебетову/кредитну картку, а також налаштувати її. Наприклад, дебетовою карткою ви користуватиметеся тільки в Instagram. Чи навпаки — в усіх додатках Facebook. Звичайно, що не потрібно буде щоразу вводити платіжну інформацію — додали один раз, налаштували використання і готово! 

Як це працює?

Та дуже просто! (не зробили б вони витрачання грошей складним, вони ж не дурні):

  • Заходите у налаштування
  • Натискаєте «Платежі»
  • Додаєте картку чи підключаєте PayPal
Facebook Pay

Done! Можете спокійно обирати подарунок своїй племінниці на Різдво.

А ще вся історія платежів з усіх додатків зберігатиметься в одному місці — дуже зручно, якщо ви стежите за своїми фінансами та ведете облік. Згодом з’явиться підтримка клієнтів у вигляді онлайн-чатів, де ви зможете поставити питання.

Чи можна їм довіряти таку інформацію?

Facebook не оминули й тему конфіденційності, з якою, як ми знаємо, вони не завжди ладнають.

Запевнили, що все безпечно та надійно: номера карток шифруються, можна додати пін, відбиток пальця чи розпізнавання обличчя, а біометричну інформацію вашого пристрою не зберігають. 

Плюс, активно відстежують шахраїв і як помітять щось підозріле — одразу ж вам повідомлять. Сподіваємось, до цього питання вони поставляться надсерйозно.

Але можна сказати точно, що, спростивши транзакції, компанія стимулює благодійність. З початку запуску платежів у Facebook (а це з 2015 року) користувачі надонейтили на 2 млрд $! А тоді ще не було Facebook Pay. 

Коменти