Пам’ятаєте ту спантеличеність, коли ви вперше дізналися, що англійське слово «queue» («черга») вимовляється просто як «q»? Нащо тоді оті зайві 4 літери?! Якщо ви цього не знали — то біжіть ґуґлити прямо зараз. Нова функція від Google пояснить вам, як правильно вимовляти те чи інше слово.

Тепер не потрібно відкривати нову вкладку та заходити на сторонній сайт, як-от howtopronounce.com — функція доступна безпосередньо в результатах пошуку. 

Технологія, що працює на машинному навчанні, розділяє слова на склади для кращого пояснення. Наразі доступна лише американська англійська.

мова

Натискаєте на мікрофон, вимовляєте, дядько Ґуґл вас слухає і вказує що ви не так сказали. Наприклад, ви «проковтнули» літеру «k» чи неправильно вимовили звук. Тоді висвітляться рекомендації, в якому положенні має бути ваш язик і ви зможете повторити спробу, сказавши слово знову.

мова

Кожне слово супроводжуватиметься картинками, аби ви краще розуміли значення та контекст

Якщо ви візуал і краще сприймаєте зображення — в Google подбали і про вас.

мова

На щастя, Google не допоможе там в кого «російськомовна щелепа» з вимовлянням слова «паляниця»

Навіть попри те, що зараз функція доступна лише англійською мовою, це все одно корисна річ, особливо для поліглотів. Якщо ви вивчаєте англійську мову і чималу увагу приділяєте правильній вимові слів, то ця функція стане у пригоді. До того ж, вважається, що, повторивши слово разів так зо двадцять, ви його точно запам’ятаєте. А як можна це зробити, якщо не знаєш правильної вимови? У Google планують додати наступною іспанську мову, а згодом й усі інші, включно з акцентами (залежно від регіону).

А ще у грудні компанія оновить додаток Google Карти. Мандрівники зможуть натиснути на іконку поруч із назвою певного місця і почути, як вимовляють його місцеві. Наприклад, якщо ви не знаєте китайського алфавіту і не вмієте читати на ньому, ця функція реально врятує вас. З її допомогою ви з легкістю поясните таксисту, куди саме вам треба дістатися.

Коменти