Французький Ілон Маск – саме так почали називати підприємця Марка Сімончіні відтоді, як він представив свій новий проєкт. Е-велосипед називається Angell і Сімончіні сподівається, що у майбутньому він не буде інтелектуально поступатися жодному іншому засобу пересування.

На думку підприємця, розумний велосипед може стати у пригоді користувачам у великих містах. Там він допомагатиме орієнтуватися на довгих і звивистих вулицях. І не тільки.

75% подорожей у містах – це подорожі менші за 5 кілометрів. Б’юся у заклад, що за 5 років будуть введені обмеження щодо самостійних поїздок на авто з двигунами внутрішнього згорання

Марк Сімончіні, підприємець

Розумна мобільність

На кермі Angell є невеликий 2,5-дюймовий тачскрин. Саме за його допомогою можна отримати доступ до більшості функцій е-велосипеда. Екран дозволяє побачити втрачені калорії, швидкість, прокласти маршрут, а також дає можливість вибрати режим використання батареї.

Коли прокладено маршрут, велосипед не тільки показує його на екрані, але й вібрує кермом, подаючи сигнал до повороту кермувальнику. 

Angell з’єднується зі смартфоном за допомогою Bluetooth. Завдяки цій функції власник може обрати так званий «екстрений контакт», який отримуватиме повідомлення про кожне його падіння.

Е-велосипед має вбудовані системи блокування та сигналізації. Angell можна розблокувати лише двома способами: за допомогою телефона та пін-кодом. Якщо хтось спробує вкрасти двоколісного – спрацює сигналізація і люди навколо зможуть прийти на допомогу.

Велосипед

Кермо велосипеда

На випадок, якщо комусь все ж таки вдасться його вкрасти, в Angell передбачений спеціальний GPS-чіп. Він може зробити так, що відстеження крадія буде лише справою часу і поліції.

А вкрасти Angell буде справді легше, аніж інші електровелосипеди. Він важить лише 14 кілограмів, що значно менше за конкурентів. Середня вага е-велосипедів становить 17-25 кг. Легкість Angell забезпечується завдяки карбоновій вилці та алюмінієвій рамі.

Придбай велосипед – інвестуй в майбутнє

Марк Сімончіні, який зараз повністю фінансує виробництво велосипеда, стверджує, що це лише перший крок. Angell хоче створити екосистему стартапів, які допоможуть відновити високу мобільність у великих містах. Задля цієї мети 5% від свого прибутку компанія передаватиме Фонду розумного міста та Лабораторії Angell.

Е-велосипед Angell з’явиться у продажі влітку 2020 року. Його вартість становитиме €2,690 ($2,966). Також для покупців є опція на виплат, €74.90 щомісяця протягом півтора року. Проєкт стартуватиме у шести країнах: Франції, Великобританії, Бельгії, Німеччині, Італії та Іспанії.

Коменти