Зараз зусібіч ми чуємо заклики самовдосконалюватися та розвиватися. Прокидаємось о п’ятій ранку, регулярно займаємося спортом (або хоча б намагаємося), читаємо мотиваційну літературу… Але забуваємо про найважливіше — про їжу. Ми те, що ми їмо, пам’ятаєте? 

Часто ми не знаємо що приготувати або банально не маємо достатньо часу. Нам здається, що приготування їжі вдома потребує багато часу та зусиль. Тому ми обираємо — піти до кафе чи купити готову їжу, яку треба тільки запхати у мікрохвильовку та почекати дві хвилини.

Ми вас запевняємо — готувати легко та смачно може кожен 

А урізноманітнити своє меню зі звичними продуктами цілком реально. Якщо ви втомилися довго шукати рецепт, то в нас для вас добрі новини.

CookSmart — це крок не тільки до смачного, а ще й до здорового способу життя. Сервіс ідеально стане в пригоді тим, у кого бракує часу на приготування їжі. А якщо ви хочете вразити гостей смачною вечерею чи приготувати щось для пікніка — тут ви знайдете рецепти на будь-який смак.

Зрозумілий функціонал

Приємні кольори, зручний дизайн і нічого зайвого. Якщо шукаєте щось конкретне — у пошуку ви можете знайти потрібну вам страву. Якщо маєте певні продукти, але не знаєте, що з них можна приготувати — перерахуйте їх у пошуку і сервіс запропонує вам різні варіанти страв.

Простота

Тут ви не побачите фантастичних інгредієнтів (на кшталт сліз дракона) та купи тексту про історію страви. Лишень звичні продукти з холодильника та зрозумілий опис приготування. Також, ще не відкривши рецепт, ви одразу бачите складність страви (легка, середня чи складна) і скільки часу потрібно на її приготування.

Калькулятор

Припустімо, що сьогодні до вас приходять гості й потрібно приготувати вечерю на шістьох осіб. Перш ніж йти до магазину, ви обираєте страву на сайті cooksmart.com.ua. За допомогою кулінарного калькулятора розраховуєте кількість порцій (шість) і одразу бачите кількість продуктів, які потрібно придбати в магазині.

cooksmart кулінарний ресурс

Буває й таке, що за рецептом для приготування потрібно 500 мл молока. А в холодильнику маєте щонайбільше 300 мл. Даєте знати про це калькулятору і він чемно розраховує кількість інших інгредієнтів за вас!

Розмаїття

Більш ніж 170 рецептів і це тільки початок! Від швидкого сніданку за 20 хвилин до хачапурі по-аджарськи. Тут є безліч рецептів для ситного обіду чи святкової вечері.

cooksmart кулінарний ресурс

Згодом ви зможете відчути себе шеф-кухарем, додаючи свої оригінальні авторські рецепти, та навіть заробляти на них. Окрім цього, CookSmart планують зробити більш персоналізованим — ви зможете зберігати улюблені рецепти.

Україномовний

Як багато якісних кулінарних ресурсів українською мовою ви знаєте? Ні, ні, не тих, що автоматично перекладені на українську GoogleTranslate, а реально українською? Небагато? Жодного?

Тепер знаєте — cooksmart.com.ua 😉

Ох, ми вже дуже зголодніли, тож побігли готувати картопляні оладки й вам радимо! Смачного!

Коменти

Vova

я майже завжди дивлюся відео або картинки приготування … мені треба бачити як воно виглядає ніж просто читати текст