Інформація щодо переміщення користувачів сервісу навігації від Apple тепер доступна державним органам США. Все заради модифікації маршрутів переміщення людей під час пандемії.

15 квітня компанія Apple почала передавати дані користувачів Apple Maps державним органам США у сфері охорони здоров’я. Такі заходи, за словами прес-служби компанії, необхідні для аналізу пересування користувачів під час пандемії коронавірусу.

Здебільшого ці дані спрямовуватимуть на допомогу владі та організаціям охорони здоров’я для оптимізації маршрутів громадського транспорту та розв’язання логістичних проблем під час боротьби з COVID-19.

Адже через запити про маршрут Apple Maps може легко визначити, скільки осіб пересуваються на автобусі, авто чи віддають перевагу прогулянці та які місця відвідують щодня.

Також в Apple запевнили, що піклуються про приватність своїх користувачів та пообіцяли, що їхні дані не розголошуватимуться.

«Право на приватне життя — це фундаментальне право. В компанії Apple це також одна з ключових цінностей», — запевняють представники компанії.

Варто уточнити, що це не перші такі заходи для боротьби з пандемією. Корея та КНР уже мають доступ і користуються інформацією про переміщення своїх громадян, стеження відбувається завдяки додаткам з картами у смартфонах. Це, за словами влади,  допомагає відстежувати зв’язки всіх, у кого виявили коронавірус.

Читайте також: Чи порушує карантин права людей? Пояснення юриста.

Людина кількох слів і заплутаних дій. Альтруїст, мікроблогер, нонконформіст. Автор телеграм-каналу «Груз 250».

Коменти