Якщо у вас є акаунт у TikTok і ви не хочете отримувати персоналізовану рекламу, то незабаром це нікого не хвилюватиме. З п’ятнадцятого квітня компанія змінює рекламну політику і відтоді користувачі не зможуть відмовлятися від реклами, базованої на власних переглядах. Про це пише The Verge.

Наразі соціальна мережа попереджає своїх користувачів про майбутні зміни в політиці компанії. При цьому TikTok наголошує, що й надалі поважатиме конфіденційність та закликає усіх читати відповідні пункти Угоди про використання.

Винятком із правила є користувачі з Європейського Союзу, де діє законодавство про захист даних, яке зобов’язує компанії отримувати згоду юзерів на використання особистих даних. 

Люди все ще зможуть контролювати можливості TikTok персоналізувати рекламу на основі даних з інших додатків та вебсайтів. За такою схемою вже працює чимало конкурентів, як-от Twitter, Snapchat, Facebook та Instagram. У цих соцмережах ви можете повністю відімкнути таргетинг лише щодо дій в інших додатках чи на вебсайтах. Натомість зменшити таргетинг на основі інформації із додатків самих соцмереж можна лише зменшивши кількість підписок і реакцій на контент.

Ймовірно, причиною такої поведінки керівництва соціальної мережі є майбутнє оновлення IOS, яке зобов’яже додатки отримувати дозвіл користувачів на відстеження їхніх дій поза додатками для таргетованої реклами. Додаткам, які відмовляться підлаштуватись під вимоги Apple, загрожує видалення з Apple Store. Своєю чергою, обов’язковість відстеження дій всередині додатків допоможе соціальним мережам компенсувати втрати.

Також читайте: Як павуки плетуть павутину і чому це важливо для штучного інтелекту

Коменти